У Кагарлику, де у відділках гвалтували затриманих, поліціянти провели агітаційну акцію для дітей

КРИМІНАЛ
06.07.2021, 21:16
У Кагарлику, де у відділках гвалтували затриманих, поліціянти провели агітаційну акцію для дітей
Фото: ВВС

Діти були в бронежилетах. Біля поліції так безпечніше.

У Кагарлику, де минулої весни двоє поліціянтів зґвалтували та катували жінку, провели акцію для дітей, щоб “популяризувати роботу поліціянта”. Сюжет про свято випустили на місцевому телебачені.

Про це інформують на сторінці Автомайдану у ФБ.

Зазначається, що Захід організували той самий відділок поліції, в якому відбувалося зґвалтування, та який потім перейменували задля уникнення розформування.

"Кажуть, мета – розширити світогляд дітей стосовно роботи поліції. Сподіваємося, що всім присутнім дітям також розповіли про вбивство поліціянтами 5-ти річного Кирила Тлявова у Переяславі. І дуже радіємо, що діти були в бронежилетах. Біля поліції так безпечніше", – йдеться в повідомленні "автомайданівців".

Риторичним залишається їх питання: Чи можете ви собі уявити, щоб поліція не тільки ловила злочинців, розслідувала справи та передавала їх до суду, а й сама гвалтувала та вбивала?

Читайте також:
Політика
Які давали присягу захищати народ України, а переховуються в тилу.
16 вересня, 19:09
Політика
Що приховує головний кіберполіцейський країни?
05 вересня, 07:20
Опінії
Як правоохоронці порушують Конституцію.
31 серпня, 17:04
Кримінал
Брати, які до 2014 року працювали в поліції, організували у Києві мережу з 10 гральних закладів, які працювали лише для «своїх» клієнтів.
26 серпня, 14:55
Політика
В Одеській області один із поліцейських перетнув кордон, залишивши дружину в машині, як повідомляють місцеві пабліки.
25 серпня, 17:23