У Карлівському районі готуються до масштабних дорожніх робіт

ПОЛТАВА
01.10.2020, 12:46
У Карлівському районі готуються до масштабних дорожніх робіт
Фото: Google

Роками битий вантажівками автошлях, що сполучає Карлівку з Полтавою, нарешті відремонтують.

Таку інформацію 29 вересня оприлюднили на офіційному сайті Карлівської міської ради.

Зазначається, що до сьогодні через брак коштів, виконували лише ямковий ремонт, істотно не вплинувши на незадовільний стан покриття.

«Службою автодоріг у Полтавській області було проведено 2 тендери на поточну і капітальну реконструкцію автошляху Р-11 Полтава-Красноград. За два тижні в Карлівці розпочнуться заплановані роботи», — повідомили у пресслужбі органу місцевого самоврядування.

Прикметно, що безпосередніми виконавцями ремонту будуть вже відомі монополісти вітчизняної дорожньої галузі, яким сприяють в Офісі президента:

- оновлювати покриття від автошляху Київ-Харків до знаку "Карлівка" буде ТОВ "Онур Конструкціон Інтернешнл" (переможець тендеру на загальну суму 338 млн грн);

- реконструювати центральну дорогу з прилеглими тротуарами у Карлівці, від вказаного знаку при в'їзді у місто, буде ТОВ "Ростдорстрой" (переможець тендеру на загальну суму 100 млн грн).

Читайте також:
Кременчуцькі комунальні служби облаштували підвищений пішохідний перехід на вулиці Лікаря Овксентія Богаєвського.
30 липня, 08:08
На території села Дейманівка тривають активні роботи з розчищення частини русла річки Удай від очерету та мулу.
24 липня, 20:07
На березі річки Орчик комунальні служби Карлівської громади спільно з приватними підприємцями облаштовують відпочинкову зону.
23 липня, 10:56
Селяни відрізаної від решти світу Шушвалівки Кременчуцького району домоглися свого – дорожники укріплять зруйнований гідротехнічний вал.
17 липня, 20:08
Комунальні служби Пирятина розпочали обстежувати територію громади на предмет виявлення амброзії полинолистої.
14 липня, 08:08
Миргородські комунальні служби готові до прибирання вулиць від наслідків зимової стихії, завчасно запасшися піщано-гравійною сумішшю.
03.12.2020, 10:13