У Карлівському районі готуються до масштабних дорожніх робіт

ПОЛТАВА
01 жовтня, 12:46
У Карлівському районі готуються до масштабних дорожніх робіт
Фото: Google

Роками битий вантажівками автошлях, що сполучає Карлівку з Полтавою, нарешті відремонтують.

Таку інформацію 29 вересня оприлюднили на офіційному сайті Карлівської міської ради.

Зазначається, що до сьогодні через брак коштів, виконували лише ямковий ремонт, істотно не вплинувши на незадовільний стан покриття.

«Службою автодоріг у Полтавській області було проведено 2 тендери на поточну і капітальну реконструкцію автошляху Р-11 Полтава-Красноград. За два тижні в Карлівці розпочнуться заплановані роботи», — повідомили у пресслужбі органу місцевого самоврядування.

Прикметно, що безпосередніми виконавцями ремонту будуть вже відомі монополісти вітчизняної дорожньої галузі, яким сприяють в Офісі президента:

- оновлювати покриття від автошляху Київ-Харків до знаку "Карлівка" буде ТОВ "Онур Конструкціон Інтернешнл" (переможець тендеру на загальну суму 338 млн грн);

- реконструювати центральну дорогу з прилеглими тротуарами у Карлівці, від вказаного знаку при в'їзді у місто, буде ТОВ "Ростдорстрой" (переможець тендеру на загальну суму 100 млн грн).

Читайте також:
Комунальні служби Опішні продовжують осучаснювати відпочинково-ігрові зони у рамках програми покращення благоустрою селища.
08 жовтня, 14:12
На малій батьківщині українського письменника Леоніда Глібова у селі Веселий Поділ привели до ладу однойменну відпочинкову зону.
08 жовтня, 08:59
Мешканці Гоголевого створили культурно-відпочинкову зону з лавами, гойдалками та альтанками на березі ставка.
01 вересня, 12:52
У середмісті Пирятина планують технічно переоснастити систему зовнішнього освітлення з метою покрашення безпеки дорожнього руху.
24 серпня, 08:45
Строк гарантії даного виду транспорту 1 рік, термін експлуатації 10 років, а ось кредит за нові тролейбуси Полтава має виплачувати 13 років.
20 серпня, 18:00
Власники велосипедів невдовзі зможуть без перешкод пересуватися вулицею Гоголя у середмісті Миргорода.
15 серпня, 18:53