Обличчя нові — схеми старі

07 вересня, 10:18
Обличчя нові — схеми старі
Фото: СтопКор

Збільшення підрядів для компанії "Онур" — наслідок обрання президентом шоумена, який неодноразово відпочивав в одному з їхніх готелів.

Імовірно, Володимиру Зеленському так сподобалася турецька гостинність, що він вирішив віддячити за це сотнями мільйонами гривень з бюджету, виділених на будівництво доріг і мостів.

Як зазначають журналісти видання "Наші Гроші", у 2017 і 2020 роках "95 квартал" представили розважальну програму в елітному готелі "Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa".

В обох випадках на заході був присутній Зеленський.

А сам вказаний заклад у туристичному центрі Сариґерме входить до складу групи "Онур".

Після цього турецька компанія, щодо керівництва якої ДБР провадить слідство у справі корупції, змогла без перешкод вигравати тендери й безнаказано грабувати українські надра, прикриваючися масштабними будівничими проєктами.

Знаково, що свій перший візит на Полтавщину "гарант" розпочав якраз з оглядин майданчику, де працює техніка "Онур".

Тоді Зеленський подякував туркам за роботу, а очільникам решти регіонів на камери запропонував переймати досвід співпраці з ними у межах програми "Велике будівництво".

Слова "гаранта" почули в "Укравтодорі", де ухвалили рішення віддати багаторічне спорудження мостової переправи у Запоріжжі українському представництву "Онур" на загальну суму 12 мільярдів гривень.

При цьому було відхилено заявки чотирьох вітчизняних конкурентів.

Отже, картина зрозуміла: протегування турків свого роду "алаверди" від теперішньої української влади.

Принагідно зауважимо, що безсерднім куратором дорожніх робіт в Україні виступає ексзаступник начальника Головного управління Служби безпеки України Іван Дралюк, якому в цій справі допомагає голова Офісу президента Андрій Єрмак.

Читайте також:
Розкішний спосіб життя народного депутата-українофоба не відповідає задекларованим ним статкам.
07 жовтня, 12:05
На підтвердження наших здогадок, розповімо нашим читачам одну історію з присмаком газоконденсату та хабарів
06 жовтня, 11:45
4 жовтня в Полтаві мало відбутися урочисте відкриття наймасштабнішого ресторанного проєкту Полтави — ресторану “Головка Чорноморка”.
02 жовтня, 15:31
Головний корупціонер столиці Денис Комарницький завдяки зв'язкам в Офісі президента уникнув кримінальної відповідальності.
02 жовтня, 13:26
Спритники на схемі «старе - як нове» збивають мільйонні статки
30 вересня, 16:26
Я не я і хата не моя.
24 вересня, 12:51