У Києві забудовники знищують територію Олександрівської лікарні

ПОЛІТИКА
15.09.2023, 14:17
У Києві забудовники знищують територію Олександрівської лікарні

Їх не зупинило навіть те, що для Олександрівської лікарні встановлено комплексну охоронну зону (КОЗ-9), в якій заборонено будівництво

За повного потурання київської влади у Печерському районі знищується територія Олександрівської лікарні.

Про це у Facebook повідомив Голова Громадської ради при КМДА Геннадій Кривошея.

За його словами, поки київський міський голова Віталій Кличко за кордоном, «злобудовники» через територію лікарні на Печерську спокійно курсують вантажними автомобілями, ведеться «повноцінна» підготовка до будівництва на вул. Мечнікова, 7-б.

У Києві забудовники знищують територію Олександрівської лікарні_1
У Києві забудовники знищують територію Олександрівської лікарні_3

Голова Громадської ради при КМДА звертається до Кличка:

«Шановний Віталію Володимировичу, треба негайно зупинити цей жах та розібратися з усіма документами!

Прошу депутатів долучитись. Офіційно:

 • Михайло Терентьєв,
 • Дмитро Білоцерковець,
 • Алла Шлапак,
 • Леонід Ємець,
 • Марина Порошенко,
 • Анна Свириденко.

Також Кривошея закликав долучитися й інших відповідальних осіб:

 • Ксенія Семенова,
 • Вадим Васильчук,
 • Oleksandr Linchevskyy,
 • В'ячеслав Непоп,
 • Михайло Присяжнюк.

Мешканці дуже стурбовані, за наявною у нас інформацією, забудова відбувається без відповідних дозвільних документів та з грубими порушеннями законодавства.1. По-перше, для Олександрівської клінічної лікарні встановлено комплексну охоронну зону (КОЗ-9), в якій заборонено нове будівництво.

2. По-друге, є загроза руйнування 9-го корпусу Олександрівської лікарні, в якому навчаються студенти НМУ ім. Богомольця, він є пам'ятником архітектури місцевого значення.

3. По-третє, через відсутність під'їзду на ділянку забудови, забудовник використовує для під'їзду територію Олександрівської лікарні. Це питання розглядалося на засіданні постійної комісії з питань охорони здоров'я та соціального захисту КМР 24.07.2019 року та на засіданні постійної комісії з дотримання законності, правопорядку та запобігання корупції КМР 29.05.2019 року, які заборонили проїзд важкої будівельної техніки через територію.

У Києві забудовники знищують територію Олександрівської лікарні_5

Геннадій Кривошея зазначив, що головний лікар Олександрівської лікарні «заплющує очі» на руйнування історичної території.


"Останній Бастіон" нагадує читачам, що очільник Національної поліції України Іван Вигінський розпочав свою роботу на посаді очільника поліції Києва з підтримки незаконних забудовників.

Протестувальники тоді почали перекривати рух транспорту поруч, поліція намагалась цьому завадити, але в них нічого не вийшло.

Коли активісти намагались заспокоїти водія, який робив спроби проїхати через натовп людей, які блокували дорогу, поліція вчинила провокацію та почала штовхати активістів, спровокувавши конфлікт. Двох активістів затримали.

Отак підлеглі Івана Вигінського пакували активістів, які захищають від знесення культурну спадщину - садибу Барбана на Обсерваторній, 6 у Києві.

У Полтаві Іван Вигівський займався рейдерством та політичним переслідуванням, а переїхавши до столиці розпочав нищити культурну спадщину.

Практику підтримки незаконних забудовників продовжує і новий очільник поліції Київщини Щадило, якого Вигінський перевів із Дніпра.

Звіряче ставлення начальника ГУ НП у Дніпрі Щадила до прав і свобод громадян, гарантованих Конституцією України, сподвигло Вигінського, напередодні очікуваних виборів, перевести цього персонажа начальником київської поліції.

Режим має захищатися, вбиваючи?

Чи такого президента і його команди ви хотіли?

Автор : Микола Степаненко
Читайте також:
Політика
На її місці продовжиться будівництво ЖК «Тургеневъ».
20 липня, 12:55
Історія
Цікаве відкриття було зроблено у селі Сарáйоню неподалік Коньї посеред Анатолійського півострова. Нині там тривають дослідження.
26 січня, 08:29
Історія
Жителі Месопотамії залізного віку були носіями унікальних знань. Про це свідчать давні архітектурні та писемні пам'ятки тієї доби.
21.12.2023, 19:45
Світ
Відкриття собору відбудеться наступного року.
08.10.2023, 10:29
Позиція
Через відсутність належного законодавчого регулювання, Україну накрила хвиля незаконних будівництв
22.09.2023, 11:25
Історія
До появи римлян на Передньому Сході там існувала Набатейська держава, яка залишала по собі чималу архітектурну спадщину у пісках.
11.08.2023, 19:47