У Києві затримали грабіжників, які викрали банківський термінал

УКРАЇНА
05.08.2019, 08:36
У Києві затримали грабіжників, які викрали банківський термінал

У ніч на понеділок, 29 липня, троє зловмисників проникли в приміщення супермаркету в місті Боярка Києво-Святошинського району, звідки викрали термінал ПриватБанку з коштами. Після чого грабіжники зникли в невідомому напрямку.

Як повідомили у преслужбі ПриватБанку, протягом декількох днів проводилася оперативно-розшукова робота, в результаті якої співробітники служби безпеки банку спільно з співробітниками поліції встановили і затримали зловмисників.

Ними виявилися троє жителів Києва, які раніше вже мали проблеми із законом. Всі вони затримані в порядку ст. 208 КПК України і перебувають в ізоляторі тимчасового тримання. На даний момент, спільними зусиллями поліції та служби безпеки ПриватБанку доведена причетність зловмисників до скоєння 7 крадіжок з офісних приміщень і торгових закладів. За всіма фактами порушено кримінальні провадження по ст. 185 Кримінального кодексу України.

У банку зазначили, що банду зловмисників вдалося затримати по гарячих слідах завдяки злагодженій роботі поліції і співробітників банку. Сума заподіяного збитку на даний момент встановлюється.