У колаборантів з Довіри війна закінчилася.

ПОЛІТИКА
12 липня, 15:46
У колаборантів з Довіри війна закінчилася.

Ухилянти Біленького продовжують грабувати бюджети всіх рівнів.

У Решетилівці стартували підготовчі роботи до другої черги реконструкції стадіону «Колос».

На локації вже стартували підготовчі роботи.

У колаборантів з Довіри війна закінчилася._1У колаборантів з Довіри війна закінчилася._2У колаборантів з Довіри війна закінчилася._3У колаборантів з Довіри війна закінчилася._4У колаборантів з Довіри війна закінчилася._5У колаборантів з Довіри війна закінчилася._6

Нагадаємо, що реконструкція фізкультурно-оздоровчого реабілітаційного комплексу «Колос» розпочалась в рамках програми «Велике крадівництво», яку Володимир Зеленський ініціював у березні 2020-го.

У березні 2023 року ТОВ «ВП «Євротехнології» стала переможцем тендеру на Додаткові роботи №3 по об'єкту: «Реконструкція фізкультурно-спортивного, реабілітаційно-відновлювального комплексу «Колос» Полтавської обласної ради.

Очікувана вартість закупівлі складала 38 479 615 грн.

Джерелом фінансування були кошти місцевого бюджету.

7 травня 2024 року було оголошено закупівлю на: Реконструкцію фізкультурно-спортивного, реабілітаційно-відновлювального комплексу «Колос» Полтавської обласної ради з благоустроєм прилеглої території.

Очікувана вартість закупівлі складала 93 654 315 грн.

Єдиним учасником закупівлі стало ТОВ «ВП «Євротехнології» яке запропонувало цінову пропозицію 92 673 115,11 грн.

Джерелом фінансування виконання робіт є:

  • Кошти спеціального фонду державного бюджету України (кредитні кошти від Європейського інвестиційного банку) - 77 227 595,93 гривні (без ПДВ).
  • Кошти місцевого (обласного) бюджету - 15 445 519,18 гривні (покриття ПДВ).

Прикметно, що згідно з умовами договору: використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію проєктів у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України для фінансування робіт за цим Договором здійснюється після повного використання коштів співфінансування робіт з місцевого бюджету, що підтверджується копіями відповідних платіжних інструкцій з відмітками про оплату органів Державної казначейської служби України.

Що відомо про ТОВ «ВП «Євротехнології» ?

Директором підприємства є Дмитро Патока.

Засновниками ТОВ наразі є 4 особи:

  • КИРПИЧНІК АНАТОЛІЙ ІВАНОВИЧ — 30,61% статутного капіталу;
  • НОХРІН ЄВГЕНІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ — 29,70% статутного капіталу;
  • ПАТОКА ДМИТРО ГРИГОРОВИЧ — 29,70% статутного капіталу;
  •  ФЕДУЛОВ МАКСИМ ОЛЕГОВИЧ — 10% статутного капіталу;

Прикметно, що директор (та один із співзасновників підприємства) Патока Дмитро є обвинуваченим у кримінальному провадженні № 12023110000000212 від 15 березня 2023 року, яке стосується: привласнення, розтрати майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем.

Потерпілим у цьому кримінальному провадженні є Департамент регіонального розвитку Київської обласної адміністрації.

Крім того, до суду разом з обвинувальним актом від прокурора Київської обласної прокуратури  в інтересах держави в особі Київської обласної державної адміністрації надійшов цивільний позов про відшкодування майнової шкоди завданої кримінальним правопорушенням на суму 3 595 504,83 грн.

Співзасновник підприємства Кирпичнік Анатолій  є обвинуваченим у кримінальному провадженні № 12023110000000186 від 2 березня 2023 року, яке стосується: привласнення, розтрати майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем (ч. 4 ст. 191,ч. 1 ст. 366 КК України).

Потерпілим у цьому кримінальному провадженні є Департамент регіонального розвитку Київської обласної адміністрації.

Співзасновник підприємства Нохрін Євгеній  є обвинуваченим у кримінальному провадженні № 42022111350000043 від 07.05.2022, яке стосується: незаконного поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами.

Але це не завадило підприємству здобути перемогу у тендері Департаменту будівництва, містобудування і архітектури, житлово-комунального господарства та енергетики Полтавської ОВА.

Після публікації розслідування «Останнього Бастіону»  у БЕБ заявили, що аналітики Територіального управління Бюро економічної безпеки у Полтавській області «виявило» дві ризикові закупівлі з реконструкції об’єктів інфраструктури Полтавщини на суму понад 177 млн грн.

Встановлено, що Департамент будівництва Полтавської обласної військової адміністрації планував проведення робіт за рахунок коштів «Програми з відновлення України». Тендери оголосили на капітальні ремонтні роботи у фізкультурно-спортивному, реабілітаційно-відновлювальному комплексі «Колос» та будівлі педіатричного відділення Комунального підприємства «Полтавська обласна клінічна лікарня ім. М.В. Скліфосовського.

Це сталося після того, як «Останній Бастіон» опублікував розслідування, у якому звернув увагу на те, що керівник та засновник підприємства-переможця мають статус обвинувачених у кримінальних провадженнях.

Варто зазначити, що аналіз кошторису проєкту реконструкції відділення Полтавської обласної клінічної лікарні ім. М.В. Скліфосовського свідчить, що вартість основних будматеріалів завищена принаймні на 4,02 млн грн.

Але БЕБ не звернуло на це уваги.

«Щоб не допустити розтрату держкоштів, аналітики ТУ БЕБ в Полтавській області направили лист до розпорядника про виявлені ризики. За результатами розгляду листа замовник відмовився від передоплати за виконання робіт у сумі 53 млн грн.

Наразі закупівлі знаходяться на контролі робочої групи «Прозорість та підзвітність» при Полтавській обласній військовій адміністрації», - зазначили у БЕБ.

ОЗУ Біленького продовжує грабувати українців під час війни, та не несе за це жодної відповідальності.

Чим займаються НАБУ, НАЗК, ДБР, САП, Офіс генпрокурора та інші некорисні для Української держави структури, в яких знайшли прихисток шахраї, корупціонери, колаборанти, та інші орохамії?

Ми вкотре наголошуємо, що скомпроментовані колоніальні НАБУ, САП, БЕБ, ВАКС, ДБР мають бути ліквідовані.

Автор : Микола Підгорний
Читайте також:
Політика
Місяць тому заступником начальника митного посту «Ягодин» призначено корупціонера Бурдейного.
11:07
Політика
Катерина Сікора, котра має проблеми з НАЗК, задекларувала велику кількість нерухомості, а також фірми, які оформлені на її родичів.
10:27
Політика
1 листопада Коболєву було надано дозвіл на виїзд за кордон з 4 по 25 листопада.
вчора, 15:15
Кримінал
Чиновник, члени його сім'ї та знайома володіють активами (автомобілі, земля й нерухомість), обґрунтувати придбання яких не змогли
вчора, 10:09
Політика
Слуга народу Тетяна Єгорова-Луценко не задекларувала нерухомість у франції на 88 тис. євро, записану на її чоловіка.
19 листопада, 15:01
Опінії
Корупційні, а насправді відверто злочинні дії, високопосадовців Фонду держмайна України та ПАТ «Центренерго»
19 листопада, 11:50