У концтаборах Маріуполя допитують навіть дітей

ВІЙНА
13 травня, 20:34
У концтаборах Маріуполя допитують навіть дітей
Фото: Бабель

Російські окупанти спільно з терористами самозваного утворення "ДНР" взялися переймати практику ґестапо щодо українців Приазов'я.

Про це на своєму Telegram-каналі написав радник Маріупольського міського голови Петро Андрющенко, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

За його словами, рашисти розпочали здійснювати публічні допити неповнолітніх українців у фільтраційних таборах, аби змусити дорослих зізнатися у причетності до "Азову".

«Маріуполь. Фільтрація. Погіршення. Останні евакуйовані з Маріуполя повідомляють, що росіяни вже дійшли до допитів дітей. Після допиту батьків у їх присутності починають уточнювальний допит дітей щодо подробиць. Намагаються спіймати батьків на неправді. Я не знаю як це назвати. Яке слово може передати. Лють. Просто лють», – зазначив Петро Андрющенко.

Водночас, як вдалося з'ясувати, всіх маріупольців, хто не пройшов сумнозвісну "фільтрацію" і кого рашисти визнали "неблагонадійним", примусово вивозять у колонію в Оленівці або до концтабору "Ізоляція" у Донецьку.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що за вказівкою з Кремля терористи розпочали повномасштабну мобілізацію дорослого населення окупованої Луганщини.

Читайте також:
Війна
Російські загарбники здійснили масований обстріл селища Привілля на Сході, серед загиблих двоє – неповнолітніх українців.
07 травня, 20:54
Війна
В результаті обстрілу один боєць загинув та шість дістали поранення
06 травня, 16:50
Війна
Це найбільша смертоносна атака на цивільне населення з усіх відомих
04 травня, 17:35
Опінії
Все більше інформації надходить про військові злочини окупаційних військ у Маріуполі. Масштаби справді лякають.
04 травня, 09:34
Війна
Російські окупаційно-терористичні сили цілеспрямовано вживають заходів для спричинення нового Голодомору в Україні.
02 травня, 21:56