У КП "Полтавафарм" може з'явитися новий керівник

ПОЛТАВА
26.12.2019, 17:30

27 грудня у підприємстві "Полтавафарм" відбудеться конкурс на заміщення посади його директора.

Нагадаємо, що наразі це одне із найбільших підприємств області із розгалуженою мережею аптек. Загальна їх кількість перевищує 100 аптечних закладів.

Наразі це підприємство доведено майже до банкрутства. І це коли фармацевтичний ринок на сьогодні виступає одним з найперспективніших та найдинамічніших ринків в економіці України.

Протягом останніх трьох років керівництво ПОКП "Полтавафарм" змінювалося чотири рази. Усі керівники працювали на посаді "виконувач обов’язків". І як не дивно жоден з них не мав фармацевтичної освіти. Нині ж працівники пропонують людину, яка має всі відповідні дані, аби очолити "Полтавафарм".

Як стало відомо журналістам "Останнього Бастіону" працівники підприємства перед новорічними святами не отримали останнього авансу, під загрозою і заробітна плата.

Хочеться наголосити на тому, що соціальна роль таких аптек полягає в тому, що саме вони спеціалізуються на виготовленні аптечних препаратів — унікальних і відносно дешевих ліків в порівнянні з готовими імпортними, а послугами мережі користуються найменш захищені верстви населення, які проживають в найвіддаленіших куточках області.

Читайте також:
Нова економічна політика несла ілюзію демократизації життя навчальних закладів.
19 квітня, 17:48
Політична партія "Рідне місто" не задекларувала витрачені 3 тис. доларів на піар у Facebook.
02 квітня, 09:51
Ситуація в країні з вірусом COVID-19 вже спричинила паніку.
26 березня, 10:56
У Полтаві кум побив кума через куму.
25 лютого, 11:46
Під медцентром «Нові Санжари» досі відбуваються сутички. Протестувальників оточила поліція, Нацгвардія та патрульні поліції.
20 лютого, 17:14
Мешканців і гостей Полтави запрошують дослідити таємниці масонів, що діяли у місті 200 років тому.
10 лютого, 09:25