У Краматорську з'явилася вулиця Степана Чубенка

ПОЛІТИКА
20 квітня, 18:56
У Краматорську з'явилася вулиця Степана Чубенка
Фото: Останній Бастіон

Пам'ять про юного патріота-футболіста, розстріляного влітку 2014 року за наказом Ігоря "Стрєлкова"-Гіркіна, уславили у топоніміці Донеччини.

Відповідне рішення у рамках дерусифікації та декомунізації ухвалила напередодні Краматорська міська рада, повідомляє інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що влада громади остаточно затвердила перейменування колишньої вулиці Уральської на вулицю Степана Чубенка, полеглого смертю хоробрих патріота України.

У пресслужбі міськради наголошують, що публічне обговорення здійснювалися у період з 14 грудня 2022 року до 14 лютого 2023 року, тож усі, хто мав змогу подав свої пропозиції, анонімні ж не розглядалися.

Між тим варто нагадати, що у травні 2016 року Степанові Чубенку посмертно присвоєно звання Народного Героя України, а наступного 2017 року Орден "За мужність" III ступеня.

У 2021 році Загальноосвітній школі №12, де вчився закатований російськими окупантами юнак, надали почесне ім'я Степана Чубенка, а також відкрили пам'ятник на вході до стадіону "Авангард", де він тренувався.

«Добре, коли Степана згадують. Людина живе, допоки її пам'ятають. Якщо це комусь допоможе визначитися з вибором позиції... Треба розповідати про всіх, хто віддав життя за Україну», – зазначила мати Степана пані Сталіна Чубенко.

Водночас "Останній Бастіон" нагадує читачам, що окупанти, які вбили за синьо-жовту стрічку на рюкзаку 16-річного Степана Чубенка, опинилися за ґратами.

У Краматорську з'явилася вулиця Степана Чубенка_1
Читайте також:
Війна
Унікальну операцію зі встановлення контролю над "Вишками Бойка" провели силами підрозділів ГУР МО України
11 вересня, 14:05
Війна
ВМС показали, як знищили російський катер з десантом
04 вересня, 06:53
Війна
Східний фронт палає від щоденних вогневих ударів окупаційно-терористичного контингенту РФ, який активно застосовує смертоносні дрони.
01 вересня, 20:28
Війна
Україна знищила або пошкодила щонайменше 24 літаки в російському тилу, тимчасово окупованих Криму та Білорусі за час великої війни
31 серпня, 06:26
Війна
Найкращий подарунок до свята від вітчизняного Конструкторського бюро "Луч" та воїнів Військово-морських сил Збройних Сил України.
24 серпня, 22:31
Війна
Адже тільки озброївшися, незламна і волелюбна українська нація стала нарешті на весь зріст й більше не схилиться перед гнобителями.
24 серпня, 19:47