У Кременчуці продовжується знущальний процес над учасником РУВ Олександром Оловаренком

ПОЛІТИКА
21 жовтня, 09:44
У Кременчуці продовжується знущальний процес над учасником РУВ Олександром Оловаренком

Знущання з ветерана російсько-української війни Олександра Оловаренка

У Кременчуці продовжується знущальний процес над учасником російсько-української війни Олександром Оловаренком за участі провокаторів-сепаратистів шарія.

Нагадаємо, як повідомлялося раніше, 18 жовтня 2020 року в Кременчуці, коли Оловаренко вимагав від агітаторів партії шарія прибрати намет із тротуару через що стався конфлікт, внаслідок якого Оловаренко отримав травму голови.

Цікаво, що в наметі знаходилася антиукраїнська література, зокрема газети з картою України без Криму. Що називається привіт СБУ.

А вже проти ночі 19 жовтня озброєний наряд оперативників МВС увірвався в приміщення до Олександра Оловаренка.

В суді першої інстанції прокурори закидали захиснику України  звинувачення в розгромі шарійовського намету, ст. 296 ч. 4, хуліганство, та вимагали тримати в СІЗО як небезпечного злочинця.

В Апеляційному суді антиукраїнські налаштовані прокурори також доволі наполегливо намагалися таки відправити за ґрати бійця, який свого часу боронив донецьке летовище та Іловайськ.

В листопаді 2020 року Полтавський апеляційний суд відхилив скаргу прокуратури на рішення суду першої інстанції, який під тиском патріотів обрав для кіборга Олександра Оловаренка міру запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту.

вибір редакції
Читайте також:
Правозахисники вимагають від влади РФ негайно звільнити журналіста Амета Сулеманова та інших незаконно ув'язнених киримли.
30 жовтня, 12:15
Уже понад 3 місяці уродженець тимчасово окупованого росіянами Криму 63-річний Олег Приходько не отримує ліків і листів.
25 жовтня, 11:36
Кремлівські силові структури не припиняють випробовувати чекістські методи своїх попередників на свободолюбних інакодумцях.
05 жовтня, 13:50
Під Мінськом будують великий концтабір для політичних в'язнів.
05 серпня, 19:40
На сьогодні доля Тимура Тумгоєва, якого уряд Петра Порошенка таємно видав путінському режиму, знаходиться у руках каральних органів РФ.
09 липня, 10:15
Вчора дружина затриманого в Криму журналіста Владислава Єсипенка влаштувала одиночний пікет під Офісом президента
08 липня, 17:30