Агресивна голота Шарія напала на беззбройного патріота у Кременчуці

КРИМІНАЛ
20 жовтня, 14:10
Агресивна голота Шарія напала на беззбройного патріота у Кременчуці
Фото: Facebook

Іван Вигівський, який очолює ТОВ "ГУ НП у Полтавській області", взявся репресувати учасників бойових дій.

Причиною тому є інцидент, який стався 18 жовтня в Кременчуці, коли невідомий патріот вимагав від агітаторів Партії Шарія прибрати намет із тротуару.

Відповідний відеоролик із місця події виклали у Telegram-каналі "Х. Кременчук".

Напад агітаторів Шарія на патріота України
Напад агітаторів Шарія на патріота України

Як вдалося з'ясувати, українофоби не тільки заважали молодим мамам із візочками проїхати, але й здійснили грубий напад на патріота України за його критичне висловлювання.

Чоловіка побили до крові посеред білого дня за мовчазної бездіяльності поліціянтів, завдавши травми різної тяжкості.

Побитий до крові патріот України
Побитий до крові патріот України

Але, як виявилося, історія на цьому не закінчилася.

Проти ночі 19 жовтня озброєний наряд оперативників МВС увірвався до житла учасника "Правого сектора", кіборга Олександра Оловаренка, перевернув там усе догори дриґом і забрав його до буцегарні.

Незаконно затриманий оборонець ДАП Олександр Оловаренко
Незаконно затриманий оборонець ДАП Олександр Оловаренко

«Ми вважаємо це відвертим ментівським свавіллям. Нашого побратима звинувачують у тому, що він не робив. У Кременчуці була розбита палатка агітаторів Партії Шарія та нанесені легкі тілесні ушкодження одному з агітаторів. У цьому поліція звинуватила героя АТО, кіборга Олександра Оловаренка. Хоча він в момент інциденту знаходився в іншому місці, чому є беззаперечні підтвердження. Чим керується поліція, дозволяючи собі таке свавілля? Лише беззаконними наказами українофобського керівництва чи ще й особистою ненавистю до патріотів? Чому реальні злочинці, корупціонери гуляють на волі, а на воїна, патріота-кіборга надягають кайданки?! Чи може поліція таким чином виконує чиїсь замовлення? Ми вважаємо це політичним переслідуванням», — прокоментували ситуацію в обласному осередку "Правого сектору" Полтавщини.

Між тим, дивуватися карально-репресивним методам "реформованих" аваківських ментів не доводиться.

Адже у Полтавській області ними керує поціновувач російської символіки та представник миколаївського бандугруповання Іван Вигівський, якому патріоти поперек горла.

На тепер прокуратура Кременчука розглядає клопотання слідчого по справі Олександра Оловаренка, судове засідання має відбутися сьогодні-завтра, тоді як українофоби-шаріївці й надалі вільно агітують, не отримавши гідного покарання за свій злочин.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" висловлює підтримку незаконно затриманому кіборгу Олександру Оловаренку!

Кіборг-правосекторівець Олександр Оловаренко
Кіборг-правосекторівець Олександр Оловаренко
Читайте також:
Для головного білоруського поліціянта Юрія Караєва добробут і щастя кожного підлеглого важливіші за життя пересічних громадян.
29 жовтня, 10:37
Начальник ГУ НП Полтавщини вдався до залякування головного редактора "Останнього Бастіону".
20 жовтня, 13:00
Центральна кримінальна поліція Фінляндії розслідує підготовку тяжкого злочину проти життя і здоров'я вихідця з Чечні Муси Ломаєва.
12 жовтня, 12:04
Влада РФ взяла на озброєння практику сусідньої КНР по встановленню на території країни цифрового концтабору.
16 вересня, 10:51
Вранці репресії проти громадян, ввечері гарантії безпеки від Кремля — такий імовірний сценарій збереження влади Лукашенка.
10 вересня, 11:17
Слідча суддя Октябрського райсуду Полтави наклала арешт на майже 43 гектари землі для забудови у Києві, інвестором якої є Андрій Вавриш.
31 серпня, 14:28