У Кременчуці пройшла акція «Не мовчи! Полон вбиває!»

ВІЙНА
09 лютого, 14:25
У Кременчуці пройшла акція «Не мовчи! Полон вбиває!»

8 лютого у Кременчуці проходила акція «Не мовчи! Полон вбиває!» на підтримку військовополонених і зниклих безвісти.

Учасники акції вийшли з плакатами в руках і гаслами: «Стань голосом зниклих безвісти і полонених», «Хлопців треба повертати додому», «Полон — це не приватна справа родин».

Акцію організовують родини військовополонених. Мета заходу— привернути увагу суспільства до долі українських Героїв, зокрема бійців Маріупольського гарнізону, які вже тривалий час перебувають у полоні або зникли безвісти.

Держава повинна приділяти більше  уваги зниклим героям та їх родинам! Кожна родина повинна бути почутою!  

Представники Організації Української Молоді «ГРІМ» імені Тараса Бобанича прийняли участь в ході та акції- нагадування про військовополонених та безвісті зниклих, яка пройшла в місті Кременчук.

У Кременчуці пройшла акція «Не мовчи! Полон вбиває!»_1У Кременчуці пройшла акція «Не мовчи! Полон вбиває!»_2У Кременчуці пройшла акція «Не мовчи! Полон вбиває!»_3

Сім'ї полонених та безвісті зниклих, разом з небайдужими пройшли головними вулицями міста, щоб нагадати співгромадянянам, що питання повернення полонених і пошуку зниклих залишається надзвичайно важливим.

Щоб ніхто не забував, що за кожним іменем у списку — людина, яка чекає на повернення додому. 

Закликаємо небайдужу молодь долучатися до таких акцій! 
Поки ВОНИ не вдома — ми про них пам'ятаємо!!

Автор : Іван Сірко
Читайте також:
Позиція
Як незаконна мобілізація жінок приховує страх «еліт» перед передовою.
03 квітня, 18:55
Світ
За осінній семестр 2024–2025 навчального року зафіксовано 16 тисяч таких випадків — більше, ніж за весь навчальний рік десятиліття тому.
31 березня, 13:34
Опінії
Відповідальність наздожене всіх.
31 березня, 13:00
Політика
Мама двох дітей розповіла про досвід сурогатного материнства.
28 березня, 15:32
Політика
Понад 160 тисяч українок самотужки забезпечують цілодобовий догляд за дітьми з інвалідністю.
24 березня, 13:14
Опінії
У нас давно вже не держава служіння. У нас — держава користування. Народ тут не суверен. Народ тут — ресурс. Податний матеріал.
22 березня, 16:59