У Кременчуці жінка «подарувала» невідомому автомобіль, а чоловік заплатив за машину, так і не отримавши її

ПОЛТАВА
19.11.2014, 12:20
У Кременчуці жінка «подарувала» невідомому автомобіль, а чоловік заплатив за машину, так і не отримавши її

22-річна дівчина віддала ключі від машини чоловікові, який стояв біля автостоянки - щоб він поставив автомобіль, коли звільниться місце. Кременчужанка «подарувала» невідомому Mitsubishi Lancer.

Повідомили на сайті видання «ТелеграфЪ» з посиланням на власні джерела в міліції.

Випадок стався 18 листопада на Молодіжному, біля автостоянки. Як повідомив журналістам видання працівник з міського відділу міліції, до них близько 23:00 звернулася 22-річна кременчужанка і заявила, що у неї забрали автомобіль.

Виявилося, що дівчина приїхала до автостоянки, але на ній не виявилося вільних місць. Вона підійшла до чоловіка, який стояв поруч, і запитала, чи не охоронець він. Той відповів, що так. Після цього дівчина запропонувала йому поставити її машину на стоянку, коли звільниться місце, і віддала чоловікові ключі. Через кілька годин вона не знайшла на стоянці ні машини, ні «охоронця».

Міліція перевіряє всі обставини зникнення автомобіля.

Ще один випадок шахрайства стався також у Кременчуці. Чоловік позбувся 25 тисяч гривень при купівлі автомобіля в Інтернеті.

Як повідомили в прес-службі міського відділу міліції, пише «ТелеграфЪ», днями до них звернувся 39-річний чоловік із заявою про шахрайство з боку невідомої особи.

Виявилося, що заявник хотів купити автомобіль і шукав відповідний на спеціалізованих інтернет-сайтах. Знайшовши те, що треба, він зв'язався з продавцем. Той запропонував працювати за схемою «ввечері - гроші, вранці – «автівка» і попросив перечислити на його рахунок обумовлену суму - 25 тисяч гривень. Кременчужанин перерахував їх ще в липні і досі чекав свою машину. Не дочекавшись - звернувся до міліції. Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за фактом шахрайських дій.


Читайте також:
Поліція з’ясовує місце перебування п’ятого підозрюваного, адже за адресою місця проживання його не було.
вчора, 17:47
25 лютого у Полтаві відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція з бджільництва.
вчора, 17:35
Нагода була подвійною.
вчора, 13:10
Правоохоронці Полтави та Кременчука викрили мережу нелегальних гральних закладів, що маскувалися під клуб спортивного покеру.
вчора, 10:05
Місцеві мешканці ремонтують дороги за власний кошт.
24 лютого, 17:55
Дошка буде встановлена на будинку, в якому мешкав Джохар Дудаєв.
24 лютого, 10:38