У Кременчуцькому районі оголосили найвищий рівень пожежної небезпеки

ПОЛТАВА
31.08.2021, 13:18
У Кременчуцькому районі оголосили найвищий рівень пожежної небезпеки

Жителі Кременчуцької громади мають відмовитися від спалювання сухої рослинності у зв'язку з пожежонебезпечним періодом.

Таку інформацію оприлюднила пресслужба на офіційному сайті орґану місцевого самоврядування, передає аґенція "Останній Бастіон".

Громадян також закликають тимчасово не відвідувати екосистеми (ліси, заповідники тощо), допоки на території Полтавської області спостерігається висока температура атмосферного повітря і суха погода.

«У 90% випадків виникнення лісових пожеж спричиняє людина. Для уникнення лиха не рекомендується утриматися від відпочинку у лісі на транспортних засобах у період високої пожежної небезпеки. Важливо не допускати спалювання сухої рослинності, стерні, адже сáме з цієї причини полум'я нерідко перекидається на лісові насадження та може призвести до пожеж і досягнути рівня надзвичайної ситуації», — йдеться у повідомленні пресслужби Кременчуцької міської ради.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що штрафи розміром від 3600 до 6120 гривень очікують на тих, хто свідомо займається підпалом лук, стерні та дорожніх узбіч.

Читайте також:
Війна
Наперекір тому, що у Сумській області відсутні російські окупаційно-терористичні сили, 13 громад названо вкрай небезпечними для життя.
04 червня, 21:35
Війна
У тимчасово захопленому росіянами Генічеському районі колаборанти за підтримки путінських терористів готуються приймати туристів.
29 травня, 17:12
Війна
Від початку повномасштабного російського вторгнення і до нині у Маріуполі відсутні електро-, водо- і газопостачання через дії агресорів.
03 травня, 09:11
Війна
Увага! Попередження: матеріал містить фото, які не рекомендовано до перегляду людям із вразливою, нестійкою психікою.
27 квітня, 10:34
Війна
Під прицілом ворожих мінувальників опинилися автошляхи, поля, ліси та навіть цвинтарі, бо для росіян ціна життя – це ніщо.
19 квітня, 18:22
Новини
Ще 1192 особи постраждали від вогню.
24.11.2021, 20:48