У Кремлі у відкриту погрожують бомбити Київ

ВІЙНА
09 березня, 19:45
Путін і Примаков
Путін і Примаков
Фото: Твіттер

Сатрапи російського “залізного щура” прикриваються тезою про весняний наступ ЗСУ на Донбасі.

Москва почала відкрито погрожувати бомбардуванням нашої столиці  Києва. Свої погрози, а швидше за все плани, Кремль виклав устами глави т.зв. «Росспівробітництва» (фактично підрозділу ФСБ-РЕД) Євгенія Примакова, прикривши їх пропагандистською тезою про підготовку військової операції Україною зі звільнення Донбасу.

Зі слів цього сатрапа Путіна, стало відомо, що російська армія може вдарити по центру Києва в разі спроби Збройних сил України провести бліцкриг на території Донбасу.

При цьому чекіст повторив заяложену мантру кремлівських пропагандистів про те, що Москва не зможе залишити громадян РФ, які проживають в ДНР і ЛНР, «на поживу карателям», якщо українська армія піде в наступ.

Примаков розвинув тему, заявивши, що «у відповідь на агресію Києва» Росія завдасть удари, спрямовані на «придушення військової, командної інфраструктури режиму».

У висновку він відкрито пригрозив ракетно-бомбовим ударом по будівлях президента, уряду і парламенту України.

Іншими словами, офіційна особа російської влади публічно оголосив про підготовлену Кремлем терористичну атаку на органи влади сусіднього незалежної держави, члена ООН.

Як відзначають незалежні спостерігачі, загрози Примакова це не самодіяльність приватної особи, а пряма трансляція планів Кремля і особисто «залізного щура» Путіна.

Ми своєю чергою, хочемо закликати всі народи поневолені Росією уважно слідкувати за ситуацією та бути готовими спільно розпочати повстання, щоб остаточно розвалити російську імперію й вибороти державну незалежність для своїх народів.

Варто пригадати настанови та гасла Конференції поневолених народів Східної Європи та Азії, яка відбулася в 42-43 роках минулого сторіччя з ініціативи Української повстанської армії: Воля народам воля людині. Серед ухвал та окремих постанов даної конференції «червоною ниткою» проходила думка про спільний фронт, про єднання всіх зусиль поневолених націй: «Тільки національні революції поневолених народів припинять безглузду воєнну різню і принесуть світові тривкий мир».

Нині надходить подібна військово-політична ситуація, коли російська імперія великими силами може бути втягненою у війну в Україні, і інші народи, нині поневолені Росією, матимуть унікальний шанс скористатися моментом та скинути багаторічне російське, імперське ярмо. Тим самим спричинившись до краху Росії як імперії.
 
Відділ моніторингу Останнього Бастіону.

Читайте також:
Путін продовжує випробовувати США на міцність...
10 травня, 16:45
Занадто рано говорити, що загроза минула.
27 квітня, 21:23
Українська влада має негайно розпочати щоденні навчання Збройних Сил, аби показати агресору готовність до відсічі у разі нападу.
26 квітня, 13:17
Концентруємось і пильнуємо!
13 квітня, 09:12
Очільники оборонних відомств Фінляндії та США провели телефонну розмову, в якій обговорили потенційну загрозу для Європи з боку Кремля.
08 квітня, 11:08
Авторитарні режими кидають виклик заснованому на правилах світоустрою.
23 березня, 21:34