У Леона-кілера коліки

Опінії
12.08.2022, 12:21
У Леона-кілера коліки

Немає на вас Люка Бессона, пінкертони балаганні.

Пенсіонер, українець, але все ще оптиміст

Згадалося, як колись після перегляду культового французького кінохіта «Леон» з Жаном Рено і Наталі Портман нас довго і болісно мучила бессонівська знахідка – якого ханатка Леон тягає за собою фікус? З дівчатком Матильдою було усе ок – емпатія, одинацтво самотнього вовка, те-се. Включаючи акваріумне «сползает по крыше старик Козлодоев, / Пронырливый, как коростель» (©). Але фікус Aglaonema Amelia?

Відповідь нарешті знайшлася у відосику Служби безпеки України, зрежисованому за кращими квартальними традиціями «сватів» з «голобородьками». Сценаристи кримінальних драм, від яких холонуть дорослі серця і впісюються дітки, відпочивають. Курять бамбук. Балду чешуть.

Відразу попередимо – мережа Василю Голобо…, перепрошуємо, Малюку з СБУ, виконуючому обов'язки пана, не вірить, хоч криком кричи! Вигаляється як може. «Дешева і примітивна пародія» − делікатний троп на тлі суцільного матюччя.  

Вмощуємо і свій п'ятак. 

Сказати, що затримання «зловмисників, які займались підготовкою до фізичної ліквідації міністра оборони та керівника Головного управління розвідки нашої держави, а також відомого українського активіста» тягне на ефект фугаса, значить – уподібнитися Люсі-пустодзвону.

Адже навіть нашим змамаєним кобищанцям очевидьки, що показове «знешкодження ворожої дрг» − черговий сезон серіалу про слуг за роботою. Після того, як найвеличнішого боневтіка змусили «неліквідного однокласника Івана Геннадійовича» зробити сакральною жертвою, й епохальний замах на водія Шефіра видається прохідним балаганним жартом. Та проти стилю не попреш.       

Ба, якщо навіть й припустити, що встановлена фсб ціна за голови Рєзнікова і Буданова (по $100 000 у роздріб) звабила якогось покидька стати на шлях Леона (про реальний «гріш їм ціна у базарний день» делікатно промовчимо), волає хор станіславських: «Не вірю!».

Адже спілкування боширових з петровими у соцмережах – навіть не треш! І яким би тупим не було фсб, нацьковувати за копійки двох ідіотів на об´єкти в бронеавтомобілях зі взводом бодігардів біля кожного, щонайменше нераціонально! Брехати, як і вовну чесати, теж треба уміти.

А буцімто вимога наймачів подати у якості підтвердження успішної ліквідації «топових нациків» фото «з місця події»?! Ну ватсони, ну штирлиці… Та, не доведи боже, здійсниться теракт – через 20 хвилин про нього знатимуть тубільці з Берега Слонової кістки!

Малюки, ви, як малі діти, чесне слово. Хочеться слави? Зловіть ту пані, котра відкривала за тиждень до навали контрольно-пропускні пункти «Чонгар» і «Каланчак». Що, вам ще й прізвище в студію? Чи локацію розмінованих «полів чудес» на Перекопі?

Та родзинка відосика про розкритий сьогодні замах все ж – «відомий український активіст».

Ідіотизм не в тому, що його прізвище, авжеж, «з міркувань національної безпеки» не називається в офіційному повідомленні прес-служби СБУ. А в тому, що відомий український діяч, радник міністра внутрішніх справ Антон Юрійович Геращенко – фікус!

Немає на вас Люка Бессона, пінкертони балаганні. Пожалійте Леона – помирає зо сміху.

Читайте також:
Опінії
Це і є справжня вартість гасел про «євроінтеграцію» від «нових облич» «Слуг народу».
07.09.2022, 10:25
Світ
Пожежі, які прямо зараз вирують у передмісті столиці Сакартвело, не були випадковістю, а є справою рук нечесних провладних забудовників.
06.09.2022, 20:18
Опінії
Це вам, люди, за те, що злили олію з мізків. За те, що гідність розміняли на атракціон зі совковим клоуном на манежі
15.08.2022, 12:45
Опінії
Депутат Безугла від свого неймовірного розуму влізла в конфлікт з волонтерами
13.08.2022, 15:10
Опінії
Почали своє іпсо із «весняних посадок», «мільярдів сіянців», «4$ тисяч для педагогів», й по-сьогодні їм як на пню стати!
09.08.2022, 12:28
Опінії
Володимир Зеленський підписав указ про призначення Костіна генпрокурором
28.07.2022, 15:58