У Лубнах зафіксоване порушення розміщення агітації на транспорті

ПОЛТАВА
12.10.2015, 05:20
У Лубнах зафіксоване порушення розміщення агітації на транспорті

Кандидат на посаду Лубенського міського голови від Радикальної партії Олега Ляшка Олександр Сірик розмістив свою агітаційну рекламу на транспорті, тим самим порушуючи Закон України “Про місцеві вибори”.

Так, сьомого жовтня спостерігач Громадянської мережі ОПОРА зафіксував, як вулицями міста курсують маршрутні автобуси з агітаційними плакатами від кандидата на посаду міського голови Олександра Сірика.

ОПОРА зазначає, що своїми діями Олексанр Сірик порушує статтю 60 частину 9 пункту 6 Закону України “Про місцеві вибори”, де зазначено, що забороняється розміщувати носії політичної реклами на зовнішній поверхні та всередині транспортних засобів громадського користування, у тому числі таксі, у приміщеннях та на будівлях станцій метрополітену, автобусних та залізничних вокзалів, портів та аеропортів”.

Спостерігач Громадянської мережі ОПОРА вирішив зв’язатись з представником Лубенського осередку Радикальної партії Дмитром Войтенко аби поставити до відома, що вони порушують Закон України, та протягом усього дня у нього був вимкнутий телефон. Наразі ОПОРА повідомляє про порушення та намагається зв’язатись з представниками политічної партії.

За коментарями звертайтеся:

Дар’я Черкашина

Прес-секретар Громадянської мережі ОПОРА у Полтавській області

+380996744565

[email protected]


Анна Мосієнко

Координатор виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА у Полтавській області

+380982856796


Читайте також:
Оператор газорозподільної системи — акціонерне товариство "Лубнигаз" — повідомив про планові роботи по заміні запірної газової арматури.
вчора, 10:12
Депутати Миргородської міської ради проголосували за збільшення видатків на охорону здоров'я громадян.
11 липня, 09:38
Представник "Опозиційної Платформи — За життя" Ілля Кива у вільний від роботи в Верховній Раді час провокує бійки.
10 липня, 14:18
Виданню «Останній Бастіон» ніколи не була чужою людська біда.
10 липня, 12:18
Для лубенських комунальних служб настала пора аварійних викликів, пов'язаних із поривами на центральному водогоні міста.
10 липня, 09:36
На штучному водотоку, що сполучає річку Дніпро з Сіверським Донцем і перетинає Полтавську область, заборонили купання.
09 липня, 11:48