У Львові популяризується "художник", який прирівняв ветеранів АТО до бойовиків ЛДНР

МИСТЕЦТВО
13 лютого, 12:32
У Львові популяризується "художник", який прирівняв ветеранів АТО до бойовиків ЛДНР
Фото: google

Сподіваємося, що не байдужі львів'яни відповідно відреагують на згаданого "пропагандона"

У Львівському Муніципальному Мистецькому Центрі проходить виставка робіт лівого активіста Давида Чічкана.

Він відомий в першу чергу тим, що його виставку "Втрачені можливості" в Києві "знесли" націоналісти та ветерани АТО. У своїх роботах Давид Чічкан прирівнював українських вояків до проросійських бойовиків, а українських націоналістів - до нацистів і російських шовіністів.На думку Чічкана, між ветеранами АТО і бойовиками ЛДНР можна поставити знак рівності.

В іншій роботі автор ставить в один ряд українських націоналістів з прапором "Правого Сектору", і російських шовіністів з прапором ДНР. Їм протистоять "сили добра" в розумінні автора - з гаслами: "Проти віри, проти честі, проти влади", "Ні бога, ні пана, ні націй, ні кордонів", і плакатом з адресою сайту російських анархо-комуністів "Avtonom.org".

У Львові популяризується

Ще одна пропагандистська робота Чічкана - знак рівності між майданівцями й антимайданом, зображення майданівців нацистами.

У Львові популяризується

В іншій роботі популяризується теза радянської, а згодом російської пропаганди про те, що Петлюра був антисемітом і причетний до масового вбивства євреїв. Справа зображений вбивця Петлюри - Самуїл Шварцбард

У Львові популяризується

Практично вся "творчість" Чічкана - це пропаганда його ультралівих, а можливо й прихованих промосковських поглядів. У Львові Давид Чічкан дебютує з іншою виставкою "Стрічки та трикутники". В ній розказується про Україну, яка повинна бути не тільки незалежна, але і чомусь феміністична і соціалістична. Під час презентації автор розповідає, що "соціалізм - невід'ємна складова українства", а Богдан Хмельницький був "антиукраїнцем".

У Львові популяризується

Виникає питання, чому за гроші львівських платників податків в "мистецькому центрі" проводиться політична пропаганда лівих поглядів, і популяризується людина, причетна до очорнення Майдану та української армії?

Автор : Сергій Чаплигін
Читайте також:
Книги
Поки російські окупанти завозять до Маріуполя педагогів-пропагандистів, українські урядовці свідомо гальмують процес дерусифікації.
10 червня, 08:18
Політика
Загнаний у власноруч створений глухий геополітичний кут кремлівський бункерний щур почав робити грубі помилки рівнозначні самогубству.
08 червня, 20:34
Політика
На 102 день 8-річної війни відповідальні за національну безпеку України органи влади відверто потурають трубадурам російської агресії.
05 червня, 21:45
Світ
Російська блокада чорноморських портів України задля провокування глобальної продовольчої кризи має бути припинене зовнішнім втручанням.
27 травня, 18:18
Світ
Диктаторський режим Олександра Лукашенка не здатен здійснювати самостійні рішення, адже Мінськом напряму керує Москва.
10 травня, 19:12
Світ
БПЛА було знайдено за 100 кілометрів на південь від українського кордону
14 березня, 20:25