Вітчизняне ЛҐБТ-кіно за наші з вами податки

МИСТЕЦТВО
16.12.2021, 10:27
Вітчизняне ЛҐБТ-кіно за наші з вами податки
Фото: Telegram

20 млн грн із бюджету Державне агенство з питань кіно утилізувало на стрічку про життя українських ґеїв під назвою "Мій молодий принц".

Відповідний трейлер фільму охочі до одностатевих збочень можуть переглянути на платформі YouTube, передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон".

Сюжет цього, з дозволу сказати, "шедевру" розповідає про кохання головного 17-річного героя, який страждає відвертими розладами психіки ("едіповим комплексом" – прим. ред.) та відчуває сексуальний потяг до власної матері.

Водночас як свідчить оприлюднений трейлер, режисери спільно з продюсерами та сценаристами взялися прямо дискредитувати та паплюжити головну християнську молитву "Отче наш", викривляючи її первинний зміст і справжню сутність.

У Держкіно стверджують, що орієнтовна дата прем'єрного показу фільму "Мій молодий принц" запланована на липень 2022 року, але без наголосу на застереження щодо вікових обмежень.

Прикметно, що серед акторського складу вказаної стрічки не знайдемо відомих імен, скажімо, Богдана Бенюка, Ольги Сумської чи Остапа Ступки.

І це зрозуміло, адже вони не мають жодного бажання псувати собі набуту роками важкої праці репутацію у відверто пропагандистському кіно про девіації, який замовила чинна влада, вислужуючися перед ліволібералами з Заходу.

Між тим, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", Держкіно у часи Зе-"ґаранта" має специфічні смаки, що не сумісні з традиційною українською культурою.

Читайте також:
Поєднання марксистсько-фройдистських теорій у ХХ столітті породило штучну реальність, в якій мешкає сучасна "проґресивна" молодь.
13.11.2021, 16:03
Члени політичного проєкту "Голос", який живе на гроші мільярдера Джорджа Сороса, взялися розповсюджувати новий наратив.
28.09.2021, 08:01
Ухвалений парламентом Угорщини закон, який забороняє пропаґанду гомосексуалізму серед неповнолітніх осіб, порушує цінності ЄС.
23.06.2021, 11:34
На батьківщині Авґусто Піночета впливове ЛҐБТ-лобі взялося завершити розпочату кілька років тому політику насадження ґендерної ідеолоґії.
06.06.2021, 12:17
Невдоволені насадженням ґендерної ідеології громадяни Швейцарської конфедерації змусили владу ініціювати загальнодержавний плебісцит.
29.04.2021, 10:27
Відомий своєю прихильністю до лівих сил Джозеф Байден на державному рівні відзначив Міжнародний день видимості трансґендерних людей.
05.04.2021, 08:59