У Малі повстанці ліквідували десятки російських найманців ПВК «Вагнер»

ВІЙНА
02 серпня, 08:17
У Малі повстанці ліквідували десятки російських найманців ПВК «Вагнер»

Повстанці-туареги у Малі стверджують, що влаштували нову засідку на російських найманців і ліквідували «десятки» осіб.

Як і торік, туареги влаштували засідку поблизу міста Тененку у районі Мопті.

Про це пише Reuters.

За масштабами вони порівнюють цю операцію із засідкою на бойовиків ПВК «Вагнер» у 2024 році. Тоді було вбито 80 осіб.

Цього разу ціллю стали найманці «Африканського корпусу» — воєнізованого угруповання для просування російських інтересів в Африці, а також малійські військові.

Автор : Іван Сірко
Читайте також:
Війна
Правоохоронці Кенії затримали росіянина, який, за даними слідства, вербував кенійців для участі в бойових діях проти України.
26 вересня, 19:03
Світ
У Ботсвані торік був знайдений другий за величиною у світі алмаз, який зараз оцінює бельгійська компанія HB Antwerp.
24 вересня, 07:25
Політика
Уряд погодився виплатити компенсацію тисячам кенійців, що постраждали від пожежі, що виникла під час британських військових навчань .
23 серпня, 16:54
Світ
У Зімбабве у 2025 році зареєстрували 115 спалахів, порівняно з лише одним минулого року.
19 липня, 18:48
Світ
«Вагнерівців» часто звинувачують у порушенні прав та позасудових стратах з мінімальною або взагалі відсутньою відповідальністю в ЦАР.
19 липня, 13:08
Світ
Серед загиблих є школярі, автобус яких змило потоком води.
12 червня, 11:42