У Мінську пройшов наймасштабніший мітинг за останні 10 років

СВІТ
31 липня, 16:39
Мітинг у Мінську
Мітинг у Мінську
Фото: dw.com

63 тисячі білорусів вийшли на підтримку головної суперниці Лукашенка.

Напередодні виборів президента у столиці Білорусі Мінську пройшов один із найбільш масштабних мітингів на підтримку кандидата в президенти Білорусі Світлани Тихановської, на який прийшли близько 63 тисяч осіб.

Про це повідомляє Радыё Свабода.

Як наголошується, цей мітинг став наймасовішим за останні 10 років після протестів у грудні 2010 року.

Нагадаємо, за день до мітингу влада Білорусі оголосила про затримання «бойовиків приватної військової компанії Вагнер з Росії», які прибули в Білорусь для дестабілізації ситуації.

З цієї причини мітинг проходив з посиленими заходами безпеки: на підступах були встановлені контрольно-пропускні пункти, а поліція обшукувала учасників мітингу.

Телеграм-канали, які висвітлюють події, розповіли, що у радіусі 2 кілометрів від столичної площі Бангалор відімкнули мобільний зв’язок.

Зазначимо, що влада Білорусі опинилися в непростій ситуації. Так, Лукашенко давно не сприймається на заході як демократичний президент, а тепер ще й Росія намагається скористатися зручним моментом для посилення свого впливу в цій країні.

Читайте також:
У вівторок, 4 серпня, під будівлею Адміністрації морських портів України (АМПУ) відбувся мітинг працівників державного порту «Чорноморськ».
04 серпня, 18:55
Російські десантники нарешті прозріли, побачивши справжню сутність путінського режиму.
03 серпня, 13:06
Учасники пікету тримають у руках плакати з вимогою відставки «гаранта».
27 липня, 19:54
Працівники 4-х кінних заводів перекрили трасу Біловодськ-Старобільск, вимагаючи відставки новопризначеного керівника ДП "Конярство України".
24 липня, 13:50
Під ВР другий день тривають мітинги проти русифікаторського законопроєкту «слуги» Бужанського.
17 липня, 14:39
У законопроєкті Бужанського йдеться, що перехід російськомовних класів на навчання українською з 1 вересня 2020 року буде скасовано.
16 липня, 13:36