У НАБУ є безліч «вильотів», але жодної «посадки», – політолог

ПОЛТАВА
27.12.2017, 08:04
У НАБУ є безліч «вильотів», але жодної «посадки», – політолог

Спостерігаючи за діяльністю НАБУ, виникає відчуття, що це або просто дивовижне правове невігластво, або свідоме створення правових підстав для того, щоб у подальшому всі рішення оскаржувалися і програвалися у судах.

Про це в ефірі інформаційно-політичного проекту «Почути Україну» заявив політичний експерт аналітичного проекту «Слово і діло» Валентин Гладких.

«Я почув фразу про те, що у Артема Ситника є якесь політичне майбутнє. Мені він нагадує героя фільму «Гарячі голови». Був такий адмірал Бенсон, у якого 40 бойових вильотів і жодної посадки. Тобто сорок разів він злітав, і його завжди збивали», – зазначив Валентин Гладких.

Тому він переконаний, що не варто говорити про якусь ефективність роботи НАБУ, адже ситуація аналогічна.

«У них теж є просто спроби – бойові вильоти, які закінчувалися поразками. Я на сьогоднішній день не знаю, що можна зарахувати в актив НАБУ, яку справу вони довели до логічного завершення», – каже політолог.

Окрім цього, він заявив, що Антикорупційне бюро на сьогоднішній день зробило найбільший внесок в подальшу дискредитацію судової гілки влади.

«Я нещодавно писав колонку, яка називається «Ставка на поразку». Це коли гравці ставлять на поразку власної команди і забивають голи у власні ворота. Коли я дивлюсь на діяльність НАБУ, то у мене таке відчуття, що це або просто дивовижне правове невігластво, або свідоме створення правових підстав для того, щоб у подальшому ці рішення оскаржувалися і суди програвалися», – пояснив політичний експерт проекту «Слово і діло».

Як приклад він згадав випадок, коли у Міністерство юстиції з обшуками увірвались агенти НАБУ.

«Люди приходять в орган, який насичений юристами, починають діяти у невідомому «правовому» полі. Я не знаю, де вони це «правове» поле взагалі знайшли. Потім їх дивують результати, вони починають здавати назад. Я можу передбачити, чим закінчиться ця епопея – нічим. І наостанок: коли я відкриваю свій Facebook і бачу там рекламу НАБУ, у мене виникає когнітивний дисонанс», – заявив експерт.

За його словами, незрозуміло, за чиї кошти ця реклама, хто робив цю інфографіку і яка її доцільність.

Читайте також:
Мисливські угіддя Полтавської області поповнилася поголів'ям благородного виду ссавців племінної англійсько-польської лінії.
10:40
Пирятинська міська рада планує профінансувати у повному обсязі створення єдиної системи відеоспостереження.
09:16
На тлі карантину депутати Полтавської районної ради внесли зміни до загального фонду районного бюджету.
вчора, 11:32
Колони політдемонстрантів заполонили собою увесь центр міста.
24 травня, 15:29
Гадяцькі комунальні служби здійснюють поточний ремонт вулиці Набережна Груні та відновлюють тротуарні доріжки у місті.
23 травня, 08:56
До послаблення карантину готові лише 13 областей.
22 травня, 18:08