У НАТО немає консенсусу щодо обов'язкової допомоги Україні, - Столтенберг

ВІЙНА
14.06.2024, 17:17
У НАТО немає консенсусу щодо обов'язкової допомоги Україні, - Столтенберг

Члени НАТО досі не змогли дійти консенсусу з приводу взяття зобов'язань щодо щорічної фінансової допомоги Україні.

Про це стало відомо з пресконференції генерального секретаря НАТО Єнса Столтенберга.

Днями генеральний секретар НАТО закликав союзників щорічно виділяти близько 40 млрд євро на рік на військову допомогу Україні.

«Поки що консенсусу немає з цього приводу. Але ми працюємо і багато членів НАТО нас підтримують», - заявив сьогодні генсек.

Він зазначив, що нині потрібні не лише короткочасні зобов'язання, а й довгострокові.

«Нам потрібні не короткострокові зобов'язання. Це теж потрібно, але довгострокові зобов'язання дадуть нам більше передбачуваності та буде сигналом росії», - сказав він.

Читайте також:
Опінії
Польський президент покарав Зеленського за зруйновані відносини з Варшавою.
15:04
Новини
росія не напала б на Україну, якби за адміністрації президента США Барака Обами її не виключили з G8.
08:01
Політика
Президент Польщі Кароль Навроцький заявив, що вступ України до ЄС шкодить сільському господарству Польщі.
вчора, 18:44
Війна
Україна та США обговорюють можливість заморожування війни по лінії фронту.
вчора, 10:23
Політика
Прем'єр Угорщини похвалився, що заблокував Україні прискорений вступ у ЄС.
вчора, 07:16
Війна
Прем’єр-міністерка Італії Джорджі Мелоні заявила, що запропонує кандидата, який представлятиме ЄС на переговорах з росією.
18 червня, 08:31