У НАТО закликали готуватися до ракетних ударів московії по Європі

СВІТ
29 січня, 16:15
У НАТО закликали готуватися до ракетних ударів московії по Європі

Військові та політичні керівники країн НАТО останніми тижнями неодноразово попереджали про ймовірність вторгнення московії .

У НАТО вважають, що країни альянсу мають лише близько трьох років, щоб підготуватися до можливого нападу московії.

Початися воно може з кібератак та ракетних ударів по тилових військових та цивільних об'єктах у Європі, щоб вивести з ладу шляхи постачання та підірвати можливості з організації оборони, вважають високопоставлені генерали з Німеччини, США та Нідерландів.

Головною метою може стати Німеччина, через яку проходять основні маршрути із забезпечення військ та їх перекидання на передову.

Про це повідомляє The Times.

Під удар можуть потрапити такі об'єкти, як заводи з виробництва озброєнь та боєприпасів, командно-штабні центри, а також електростанції, мости та залізниці.

НАТО потрібно зрозуміти, що тилові області також потраплять під масовані удари і буде застосовано «весь спектр» засобів та методів ведення гібридної війни, від «диверсій за допомогою радіоелектронної боротьби та кібератак до ударів ракетами, дронами тощо», сказав генерал-лейтенант Олександр Золлфранк , командувач центру постачання НАТО у південно-східній Німеччині.

«Чому ворог має дозволити нам зібрати десь 10 дивізій за 10 днів і сформувати бойовий потенціал, з яким йому доведеться мати справу? Ми вважаємо, що боротися з нами будуть у всіх напрямках, — заявив на військовій конференції в Берліні бригадний генерал Рональд Рейгін, який керує матеріально-технічним забезпеченням армії США в Європі та Африці. — Гібридна війна розпочнеться у стратегічних районах тилового забезпечення та проти наших можливостей щодо розгортання військ, доставки [військ та озброєнь] через Атлантику, у наших портах».

Європа поки не підготовлена до такого розвитку подій, але, «з огляду на те, що путін зробив на цей час» в Україні, «ми набагато краще готові до наступних операцій», вважає генерал-лейтенант Ян-Віллем Мас, який очолює тилове забезпечення збройних сил Нідерландів.

Військові та політичні керівники країн НАТО останніми тижнями неодноразово попереджали про ймовірність вторгнення московії на територію країн альянсу в найближчому майбутньому — період від кількох до 20 років.

Переглянути ймовірність війни з нею керівництво НАТО змусили нові розвідувальні дані про можливості московії з виробництва озброєнь і поповнення армії військовослужбовцями.

Генерал Бен Ходжес, який командував армією США в Європі з 2014 до 2018 рр., тиждень тому описав можливий сценарій початку війни. Напад московії розпочнеться з великих кібератак з метою спровокувати масштабні збої у роботі інфраструктури, об'єктів транспорту та логістики, шляхів постачання. Потім московія «без жодного сорому» застосує сотні далекобійних ракет проти цивільних цілей по всій Європі, заявив Ходжес:

«Вони зробили це в Україні, і їх явно не хвилюють наслідки воєнних злочинів, які відбуваються там щодня. Отже, якщо вони ухвалять рішення напасти на НАТО, то вдарять ракетами і дронами по всіх головних морських та аеропортах, транспортних центрах, а також великим військовим штаб-квартирам, авіабазам, такого роду об'єктам».

Читайте також:
Політика
Штучно спровокована московитами міграційна криза на кордоні РФ із Суомі не дала Кремлю бажаного результату. На арену виходить реальна зброя.
09 квітня, 12:27
Світ
Москва активно намагається саботувати європейські залізниці. Насамперед зламавши системи сигналізації на захід від Білорусі.
08 квітня, 19:17
Економіка
Поки одні західні приватні підприємці та великі корпорації допомагають Україні, інші наживаються на співпраці із РФ. На жаль, других більше.
07 квітня, 11:15
Світ
Кремлівські спеціальні служби десятиліттями плели мережу своїх агентів в Європі. Когось підкупали, а когось залякували компроматом.
03 квітня, 08:25
Опінії
Відчайдушні прохачі миру заглядають у криваву пащу агресора. Кіоскери з Банкової та радники з Білого дому злигалися заради спільної мети.
24 березня, 17:20
Економіка
Нова залізниця сполучить дагестанський Дербент з азербайджанським Сумґаїтом та іранським Рештом. У цьому зацікавлені 3 авторитарні держави.
14 березня, 07:11