У НАЗК зацікавилися способом життя «Слуги народу» Єгорової-Луценко

ПОЛІТИКА
20.09.2023, 09:41
У НАЗК зацікавилися способом життя «Слуги народу» Єгорової-Луценко

НАЗК проводить моніторинг стосовно способу життя голови Харківської обласної ради.

Агентство із запобігання корупції перевіряє інформацію ЗМІ щодо виїзду за кордон водія та чоловіка голови Харківської облради Тетяни Єгорової-Луценко. Також є питання стосовно використання неї фінансів, очевидно, корупційного походження.

Про це заявив голова НАЗК Олександр Новіков.

Раніше «Останній Бастіон» повідомляв про те, що чоловік Єгорової-Луценко бізнесмен Віталій Луценко восени минулого року виїжджав за кордон разом із водієм дружини на службовому авто.

У Франції чоловік Єгорової підписував документи щодо купівлі акцій та призначення його президентом компанії MIDI AU SOLEIL, що володіє рестораном на набережній Канн. За даними французьких реєстрів, Віталій Луценко — резидент Франції та співвласник і бенефіціар компанії LE FOLIE'S, що володіє нічним клубом-рестораном у Ніцці під назвою No Name.

Читайте також:
Кримінал
Високопосадовці мін'юсту налагодили механізм одержання неправомірної вигоди від учасників виконавчих проваджень
09:35
Політика
Чому зельонський змінив керівництво Рахункової палати? Бо не дай боже аудитори побачили б що там було в збройних закупівлях Резнікова…
вчора, 17:57
Політика
Костусєв на пару зі своїм братом Георгієм Костусєвим-Муромцевим володіють розкішним готелем у центрі Праги за 5,4 млн євро.
вчора, 16:35
Опінії
Він саджає корупціонерів в тюрму, щоб не програти на полі бою. А у нас все як і раніше... Корупція вбиває. Навіть путін це зрозумів.
вчора, 15:16
Кримінал
Наразі встановлюється повне коло осіб, причетних до оборудки.
вчора, 15:02
Політика
Як бізнес-партнер Олега Кіпера будує елітну нерухомість на Буковелі
вчора, 11:25