Кому війна, а "Слугам коломийського народу" ...

21.08.2023, 14:25
Кому війна, а "Слугам коломийського народу" ...

ЯК РОДИНА ГОЛОВИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛРАДИ ТЕТЯНИ ЄГОРОВОЇ-ЛУЦЕНКО В ЧАСІ ВІЙНИ РЕСТОРАНИ В КАННАХ ТА НІЦЦІ КУПУВАЛА

Як один із прикладів відвертого бл@#ства у період, коли хлопці життя віддавали в Бахмуті, а волонтери й прості українці сили, здоров'я та інколи останні гроші на допомогу фронту - голова Харківської облради з чоловіком, облаштовували собі гніздечко на французькій Рив'єрі, купуючи черговий бізнес у Каннах.

Кому війна, а

03.11.2022 року коли по Харківщині летіли ворожі снаряди та ракети чоловік голови Харківської обласної ради Тетяни Єгорової-Луценко від партії «Слуга Народу» Віталій Луценко в Каннах підписував документи щодо купівлі акцій та призначення його Президентом компанії MIDI AU SOLEIL, що володіє рестораном на набережній Канн.

Кому війна, а

Кому війна, а кому ...

За даними французьких реєстрів Віталій Луценко резидент Франції, проживає за адресою: Boulevard Carabacel 26, 06000, Nice, попередня адреса реєстрації: 44 avenue Raymond Féraud, Nice, посвідка на проживання № 0603215132, співвласник і бенефіціар компанії LE FOLIE'S, що володіє нічним клубом-рестораном у Ніцці під назвою No Name.

Кому війна, а
Кому війна, а

І все це, включно з даними про себе, наявність банківських рахунків і активів у Франції, Тетяна Єгорова-Луценко не внесла до е-декларацій за 2020, 2021, 2022 рік і приховала від НАЗК, НАБУ, команди Президента, партії СН і жителів Харківської області.

Кому війна, а

Але жесть ще й в тому, що ці "бідолахи" настільки охрініли від самовпевненості та безкарності, що в поїздку для оформлення купівлі ресторану Віталій вирушив службовою автівкою облради, яку щедро й безоплатно надала його дружина.

05.10.2022 року водій голови Харківської обласної ради Валерій Ключко, під виглядом волонтера, незаконно внесеного до системи "Шлях" на службовому автомобілі Skoda Super B, номерний знак АХ 0044 НЕ відвіз Віталія Луценка з Харкова до аеропорту м. Кишинів, Молдова.

Державний кордон перетинали у пункті пропуску Могилів-Подільський.

Норми антикорупційного законодавства? Ні, не чули.

Голова обласної ради включає свого чоловіка до складу офіційної економічної делегації Харківської області та 12.12.2022 року та вони разом  їдуть до французького регіону Гранд-Ест 12.12.2022 року лобіювати й просувати сімейні бізнес-інтереси.

Кому війна, а

Хіба можна довірити важливі питання освоєння західної допомоги стороннім? Відповідь зрозуміла й очевидна.

Чому їм на все і на всіх пох..?

Мабуть, тому що Тетяна Петрівна - член команди Президента України, голова вищого представницького органу Харківської області, подруга народного депутата від «Слуги Народу» й особистого друга Володимира Зеленського Павла Сушка?

Можливо, є й інші причини.

При оформленні документів Віталій Луценко, з метою приховування статусу «PEP» Politically Exposed Person (згідно норм законодавства ЄС вимоги до PEP розповсюджуються також на членів родини та близьких партнерів) та уникнення відповідних перевірок французьких антикорупційних органів, повідомлення ними українських правоохоронців, навмисно приховав інформацію стосовно сімейного стану, вказавши що він є неодруженим.

Кому війна, а

Кому війна, а

Але хай там як, а ми вже зараз на основі всіх цих матеріалів готуємо заяви про скоєння кримінального злочину головою Харківської облради Тетяною Єгоровою-Луценко і її чоловіком Віталієм Луценко та направляємо їх за старим маршрутом як у «справі воєнкома Борісова» в ДБР, НАБУ, СБУ, БЕБ, НАЗК а також в Європол, Європейський фінмоніторинг, поліцію та фіскальну службу Французької Республіки і у всі провідні європейські ЗМІ…

Автор : Ігор Мосійчук
Читайте також:
Опінії
Оскільки Ситник «переплутав» поняття «подарунок» і «оренда» в контексті квартири, де на халяву проживав Тишлек, суд справу закрив.
10:56
Політика
З точки зору здорового європейського глузду ця персона мусить покинути свою посаду.
09:22
Кримінал
Колишньому заступнику глави Офісу президента Андрію Смирнову запобіжний захід у вигляді застави в 10 млн грн.
вчора, 20:50
Кримінал
За даними правоохоронців, фігурант планував вийти зі слідчого ізолятора та переховуватися від слідства за кордоном
вчора, 17:04
Позиція
При цьому Іван Вигівський стверджує, що нічого про це не знає, адже слідчі Нацполіції – самостійні.
вчора, 16:15
Кримінал
САП подала клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді застави.
вчора, 15:44