У Німеччині затримали українця — його підозрюють у шпигунстві за оборонним підприємством

СВІТ
06 серпня, 20:41
У Німеччині затримали українця — його підозрюють у шпигунстві за оборонним підприємством

У Німеччині взяли під варту 33-річного українця, якого підозрюють у збиранні інформації про оборонне підприємство та підготовці до диверсій.

Про це заявила Генеральна прокуратура Мюнхена.

За даними слідства, чоловік діяв як «агент низького рівня» від імені іноземної розвідки. У червні 2026 року він здійснив записи приміщень баварської збройової компанії для підготовки диверсійних операцій і передав їх клієнту.

Підозрюваного затримали 2 серпня в Тюрингії співробітники земельного кримінального відомства Баварії та поліції Тюрингії. Наступного дня слідчий суддя дільничного суду Мюнхена видав ордер на арешт. Чоловіка помістили до слідчого ізолятора в Баварії.

Йому інкримінують агентурну діяльність з метою вчинення диверсій відповідно до параграфа 87 Кримінального кодексу Німеччини.

Автор : Іван Правдін
Читайте також:
Світ
4 жовтня 2024 року на стоянці в Міссісіпі агенти ФБР застрелили експрацівника Maxar Technologies Іллю Бєлоозерова.
10 серпня, 17:11
Світ
Бельгійська поліція затримала стажистку НАТО за підозрою у шпигунстві на користь третьої країни.
25 липня, 18:34
Війна
Секретні документи опинялись у розвідки рф через отвір у стіні.
11 липня, 20:05
Політика
Відповідну діяльність виявила в ході розслідування Римська прокуратура.
09 липня, 15:49
Війна
Велика Британія побоюється, що Дублін став «чорним ходом» для шпигунів з рф — Telegraph.
31 травня, 18:34
Війна
У Польщі затримали громадянина країни, який працював на підприємстві Польської групи озброєнь (PGZ).
29 травня, 22:32