У першу неділю жовтня в Україні відзначають День територіальної оборони

02.10.2022, 13:35
У першу неділю жовтня в Україні відзначають День територіальної оборони

Сформовані безпосередньо під час війни Сили ТрО стали страшним сном для ворога

Головнокомандувач Збройних сил України генерал Валерій Залужний у неділю привітав військовослужбовців Сил територіальної оборони України з Днем ТрО.

Валерій Залужний наголосив, що Сили територіальної оборони України за свою недовгу історію існування встигли стати невід'ємною частиною ЗСУ.

"Вітаю з Днем територіальної оборони України! Сформовані безпосередньо під час війни ви стали невід'ємною частиною збройних сил України і страшним сном для ворога", – написав Залужний у повідомленні.

Сили територіальної оборони – окремий рід сил ЗСУ, який займається організацією, підготовкою та виконанням завдань територіальної оборони. Це наймолодший рід військ Збройних Сил України, однак уже має великий бойовий досвід. Від перших днів повномасштабного російського вторгнення військові захищають Україну від ворога.

До складу Сил територіальної оборони входить понад сто тисяч українців, які разом з іншими видами й родами військ ЗСУ захищали Київ, Суми і Чернігів, пильнують рубежі на півночі, тримають оборону Харкова, Миколаєва та Запоріжжя, звільняють Харківщину, Донеччину та Херсонщину.

У першу неділю жовтня в Україні відзначають День територіальної оборони_1

Редакція медіаагенції "Останній Бастіон" від щирого серця хоче привітати наших славних воїнів Сил територіальної оборони України із цим професійним святом.

Нехай вищі сили сприяють у вашій добрій справі на благо вільної України, міцного здоров'я, бойової вдачі та скорішої перемоги над московитами бажаємо вам!

Автор : Останній Бастіон
вибір редакції
Читайте також:
Війна
Канада розглядає для відправлення в Україну стрілецьку зброю, а також захисні жилети та захисні окуляри.
23.01.2022, 16:50
Опінії
Під час загроз та війни потрібно реальна оцінка можливостей
13.01.2022, 14:41
Полтава
Масштабний патріотичний захід під назвою "Жіночий батальйон" відгримів на базі частини десантно-штурмових військ у Терентіївці.
14.12.2021, 12:17
Війна
У Полтаві та райцентрах розгорнуть військові частини тероборони
12.12.2021, 17:48
Виміри
Натомість у Полтаві підлеглі інваліда 2-гої групи Володимира Салогуба продовжують безсоромно красти
16.09.2023, 08:26
Виміри
Як група «Ростдорстрой» із місцевими елітами монополізувала мільярдний ринок доріг Полтавщини.
15.09.2023, 14:40