У Пирятині стежитимуть за громадським порядком через вуличні камери

ПОЛТАВА
07.10.2021, 07:59
У Пирятині стежитимуть за громадським порядком через вуличні камери

Комунальники Пирятина почали встановлювати камери вуличного стеження задля належного моніторингу ситуації у громаді.

Відповідний фотозвіт виклала пресслужба на сайті органу місцевого самоврядування, інформує аґенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що головною метою вказаних дій є сприяння підвищенню рівня громадської безпеки та правопорядку у Пирятині.

«У рамках програми "Безпечна громада" на території громади встановлять 68 камер відеоспостереження. Місця їх розташування обговорювалися спільно з представниками поліції – це в'їзди у населені пункти, місця найбільш інтенсивного руху та скупчення людей, місця з високим рівнем аварійності та інші. Вся інформація буде надходити на сервер, до якого матимуть доступ правоохоронні органи», — прокоментували ситуацію у міській раді.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що за жителями Щербанівської громади також тепер стежитимуть.

вибір редакції
Читайте також:
Полтава
Як відомо, Полтавщина — аграрний регіон, завдяки якому надходять чималі кошти у державний бюджет України. Крім зерна, вирощують ще й худобу.
вчора, 07:18
Полтава
Вітчизняні норми благоустрою потребують докорінного перегляду. Варварська методика часів совдепії мусить лишитися у минулому назавжди.
29 лютого, 19:17
Полтава
Коли на кону життя всієї нації — гроші втрачають всяку цінність. Тому їх краще спрямувати у потрібне русло: на потреби наших захисників.
29 лютого, 07:12
Полтава
Громадськість звернулася до селищної ради щодо розв'язання питання. Мешканці самі обстежили та ініціювали огородження закинутої будівлі.
14 лютого, 19:29
Полтава
Поки українці зводять кінці з кінцями та намагаються жертвувати на ЗСУ, чиновники набивають кишені. Особливо держиморди на Полтавщині.
06 лютого, 14:41
Полтава
Полтавські «зелені» ямщики досі саботують фінансування українських захисників. Вочевидь, в обласному центрі чекають на «асвабадітелєй».
01 лютого, 20:46