У Пирятині визначилися з вартістю шкільного харчування на наступний рік

ПОЛТАВА
28.12.2020, 09:48
У Пирятині визначилися з вартістю шкільного харчування на наступний рік
Фото: Google

З 1 січня 2021 року грошова норма витрат на гаряче харчування для одного учня 1-11 класів Пирятинських шкіл становитиме 16 гривень на день.

Відповідне рішення ухвалили депутати міської ради на засіданні третьої сесії, повідомили у пресслужбі органу місцевого самоврядування.

Наголошується, що харчування школярів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти проводитимуть користуючися з коштів як бюджету Пирятинської громади (у розмірі 14 грн), так і батьківської плати (у розмірі 2 грн).

Своєю чергою, за харчування учнів 5-11 класів повну суму (16 грн) сплачуватимуть виключно батьки школярів із власної кишені.

Виняток становитимуть: діти-сироти; діти з малозабезпечених сімей; діти з особливими освітніми потребами; діти-інваліди; діти учасників АТО/ООС; діти з багатодітних сімей; діти ліквідаторів аварії на ЧАЕС; діти військовослужбовців, які загинули під час виконання службових обов'язків; діти з-поміж внутрішньо переміщених осіб.

«За нормами харчування для вказаних категорій дітей відповідного віку, передбачаються необхідні кошти у кошторисі видатків бюджету міської територіальної громади. З метою соціального захисту учнів, забезпечення їх повноцінним харчуванням у закладах загальної середньої освіти, перелічені категорії харчуватимуться у шкільних їдальнях безоплатно», – зазначили у Пирятинській ОТГ.

Читайте також:
За останні 6 років Україна отримала від Європейського союзу 156 мільйонів євро субсидій і 4,4 мільярда євро позик.
22 січня, 08:42
Кількість готівкової маси, яку подружжя Порошенків зберігає вдома, приголомшила українську громадськість.
18 січня, 11:12
У найближчі роки цифровий юань замінить паперовий, аби уряд комуністичного Китаю мав змогу жорстко контролювати власних громадян.
16 січня, 21:07
Статус головного опозиціонера та борця за нагальні потреби громадян не заважає 5-му Президенту України розкошувати.
16 січня, 11:12
Концерн "Укроборонпром" має намір підписати угоду із ФОП Футало щодо надання постійних вендінгових послуг.
06 січня, 11:23
Деякі вітчизняні прокурори перед Новим роком отримали справжні подарунки від керівництва у вигляді підвищеної заробітної плати.
05 січня, 11:26