У Пирятині запрацював ще один сімейний лікар

ПОЛТАВА
11.08.2021, 15:25
У Пирятині запрацював ще один сімейний лікар

В Пирятинській амбулаторії загальної практики сімейної медицини прийом хворих веде ще один сімейний лікар

Відповідне оголошення оприлюднила пресслужба міської ради у Facebook, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Від учора в Пирятинській амбулаторії загальної практики сімейної медицини прийом хворих веде ще один сімейний лікар – роботу у закладі розпочала лікарка Ольга Прокопенко.

"Пані Ольга – родом з Полтавщини, з Кобеляцького району. Після закінчення Полтавської української медичної стоматологічної академії працювала дільничним терапевтом у місті Сніжне Донецької області, далі, протягом 17 років, - у смт Смоліне на Кіровоградщині, де в різні часи працювала лікарем-терапевтом у поліклініці та стаціонарному відділенні, була завідувачкою поліклінічного відділення, головою ЛКК. Коли випала нагода працювати у Пирятині – вона погодилася майже без вагань – наше зелене та затишне містечко запало в серце жінки з першого погляду", - зазначили у міськраді Пирятина.

У її перший робочий день лікарку відвідав міський голова Андрій Сімонов, поцікавився, чи сподобалися їй умови роботи та пообіцяв вирішити питання  придбання житла для її родини найближчим часом. До того часу сім’я Ольги Прокопенко житиме у найнятому за кошти бюджету громади житлі.

Наразі пирятинці мають змогу укласти декларації з новим сімейним лікарем, для цього слід звернутися до реєстратури або ж до кабінету №3 амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

Проконсультуватися з приводу можливості укласти декларацію попередньо можна за телефоном 050-720-73-25.

Читайте також:
Довіра громадськості до урядів, які керують світовими демократіями, впала до нових мінімумів через невміння здолати коронавірусну пандемію.
вчора, 12:03
Синоптики попередили про погіршення погодних умов
17 січня, 15:15
Аеропорт Нур-Султана працює в штатному режимі та 6 січня планується рейс до Києва
06 січня, 17:05
За 2 000 доларів вони обіцяли також знищити інформацію про «брудне» минуле» квартири.
15.12.2021, 14:25