У Полтаві активізувалися бандити з буремних 90 -х.

КРИМІНАЛ
26 червня, 12:15
У Полтаві активізувалися бандити з буремних 90 -х.

У Іллі Киви чергове загострення

Члени банди Олега "Криваві руки" погрожують депутатам різних рівнів від ОПЗЖ фізичною розправою, включно з відрізанням голови, за висловлену незгоду з діями психічнохворого кандидада неук Киви.

Як відомо, внаслідок неправомірних дій Киви по відношенню до депутатів від ОПЗЖ, з ватного блоку почали тікати депутати.

З метою зупинити відтік керованих Кивою кадрів, психічнохворий кандидад неук залучив місцеве ОЗУ, яким керує, окрім Киви, кримінальний авторитет Олег, який доводить до відома сімей депутатів від ОПЗЖ, що у нього "Криваві по лікоть руки".

У Полтаві активізувалися бандити з буремних 90 -х._1
ОСТАННІЙ БАСТІОН
ОСТАННІЙ БАСТІОН

Цікаво, що представники місцевого кримінального світу, на запитання відносно "кримінального авторитета з кривавими по лікоть руками" лише загадково посміхаються, відмовляючись коментувати вказаного персонажа.

З метою посилити враження від своїх погроз вбивством та розправою, члени ОЗУ називають прізвище кума Киви Григорова з офісу Генерального прокурора, який покриває їх від будь-яких переслідувань з боку Нацполіції та прокуратури.

У мережі є тільки одне посилання на Григорова Сергія Віталійовича, який дійсно в ОГП здійснює нагляд за діяльністю Нацполіції. Та який працював прокурором міста Сєвєродонецьк Луганської області, де, як повідомляють джерела, і "зійшовся" з Кивою на контрабандних потоках до (з) окупованих Росією територій. З 2017 по 2019 рік він працював керівником Луганскої місцевої прокуратури № 2 Луганської області. Його дружина Кордюкова Жанна Іванівна працює суддею Сєвєродонецького міського суду Луганської області.

У Полтаві активізувалися бандити з буремних 90 -х._3

Нагадуємо членам керованого Кивою ОЗУ, що вказана кримінальна  діяльність кваліфікується статтею 364 ККУ, за що передбачена кримінальна відповідальність у вигляді позбавлення волі.

Злочин, передбачений ч. 1 ст. 346, вважається закінченим з моменту доведення погрози до потерпілого, а злочин, передбачений ч. ч. 2 і 3 ст. 346, - з моменту застосування до потерпілого насильства, нанесення побоїв чи заподіяння тілесних ушкоджень.

Звертаємо увагу Офісу Генерального прокурора, СБУ, МВС, на неприпустимість віктимної поведінки по відношенню до злочинного угрупування Киви.

Нагадуємо, що за вказівкою очільника територіального управління ДБР Маньковского, закриті кримінальні справи за обвинуваченнями Киви за ст. 255, 194, 347-1, 171, 190.

Останній Бастіон продовжує слідкувати за діяльністю психічно хворого нардепа та його ОЗУ.

Вважати дану публікацію заявою про вчинення кримінальних правопорушень в порядку статті 214 КПК України.

Далі буде...

Автор : Гнап Нерушима
вибір редакції
Читайте також:
Полтавська обласна прокуратура відкрила кримінальне провадження стосовно голови Опішнянської громади на Полтавщині Миколи Різника.
24 вересня, 11:45
Вони ще Януковичу допомагали відмивати його кошти, а тепер допомагають «слугам».
15 вересня, 14:50
Підлеглі Баканова катували потерпілого та змусили віддати 7 біткоїнів ($80 тис.)
13 вересня, 18:05
Серед власників ділянок виявився близький родич керівника ДП.
10 вересня, 17:06
29-річному жителю Кременчука загрожує позбавлення волі на строк від 6 до 10 років за збут наркотиків.
30 серпня, 14:00
Упродовж останньої доби на території області зафіксовано 31 випадок крадіжки, 12 шахрайств і 8 наркозлочинів.
26 серпня, 11:26