Психічно хворий кандидат неук Ілля Кива намагається збільшити свій злочинний вплив на Полтавщині

ПОЛТАВА
24.06.2021, 12:45
Психічно хворий кандидат неук Ілля Кива намагається збільшити свій злочинний вплив на Полтавщині

ОЗУ Киви хоче захопити Полтавський район

На 30.06. 2021 року запланована сесія Полтавської районної ради.

На якій, окрім організаційних питань, депутатам будуть запропоновані кадрові рішення.

Психічно хворий кандидат неук Ілля Кива намагається збільшити свій злочинний вплив на Полтавщині_1

За інформацією з перевірених джерел, хлопчики з білого братства невиліковно психічнохворого на шизофренію вихідця з жомової ями Іллі Киви планують заявити про свої права на шматок бюджету та територію Полтавського району.

Всі ці події відбуваються за повного сприяння директора Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві Дениса Маньковськиого.

Маньковський Денис Володимирович
Маньковський Денис Володимирович

Саме Маньковський дав команду своїм підлеглим закрити кримінальні провадження щодо Іллі Киви за ст. 255 ККУ (Створення злочинної організації) та 171 ККУ (Перешкоджання законній професійній діяльності журналістів).

З метою попередження порушень громадського порядку звертаємо увагу СБУ на дії свого підшефного психічнохворого Іллі Киви, та його посіпак.

Доводимо до відома очільника Департаменту захисту національної державності СБУ, що Ілля Кива є особою, яка підозрюється у замаху на територіальну цілісність України, та є фігурантом кількох десятків кримінальних справ, у тому числі, за ст. 255, 171, 194, за що передбачена відповідальність у вигляді довічного позбавлення волі.

Вважаємо, що замість спілкування з психічнохворим Кивою, працівники СБУ у Полтавській області повинні виконувати свої обов'язки з метою унеможливити здійснення будь - яких кримінальних правопорушень хворою особою, та його оточенням.

Звертаємо увагу відповідних служб на неодноразові та систематичні заміни ДНЗ на автомобілях, якими користується хвора особа, та якими користуються його підлеглі.

Нагадуємо, що об'єктами рейдерських захоплень ОЗУ психічнохворого Киви, за сприяння Андрія Замахіна, Олександра Терели, Сергія Бейгула, є численні підприємства Полтавської області.

Андрій Замахін, Олександр Терела, Сергій Бейгул
Андрій Замахін, Олександр Терела, Сергій Бейгул

Доводимо до відома очільника ГУ НП у Полтавській області про спробу вказаного ОЗУ заволодіти сільськогосподарським підприємством у Карлівському районі Полтавської області.

Автор : Останній Бастіон
вибір редакції
Читайте також:
Війна
Підрозділи, що увійшли до складу полку, вже мають багату історію перемог в протиповітряних боях
25 жовтня, 16:12
Опінії
Це інші облради України вже давно прийняли бюджет-2022, але тільки не Полтавська!
23.12.2021, 15:40
Економіка
В нього входять вантажні автомобілі замовлені Департаментом оборони США
09.12.2021, 09:47
Полтава
25 жовтня 2021 року жителі Сенчанської територіальної громади перекрили автомобільну дорогу сполученням Лохвиця-Миргород.
25.10.2021, 17:12
Полтава
У понеділок, 25 жовтня 2021 року, місцева громада перекриє транспортний рух біля с. Сенча та с. Вирішальне
22.10.2021, 19:17
Політика
Апеляційний суд відмовився задовольнити апеляційну скаргу ТОВ "Полтавагаз збут" і залишив без змін рішення суду першої інстанції
11.10.2021, 17:05