У Полтаві депутати зчепилися за кусок землі.

Виміри
28 січня, 14:33

Депутати Полтавської обласної ради вирішили "нагнути" керівника комунального підприємства, щоб спонукати останнього не чинити їм спротив.

Свого часу Останній Бастіон неодноразово  повідомляв про  те, що попереднє керівництво полтавського обласного  комунального підприємства  «Полтававодоканал» передало понад 1000 кв.м. землі підприємства з нежитловим приміщенням та нерухомим майном благодійній організації «Благодійний фонд «Сльози милосердя України» за якихось 4720 грн оренди на місяць. Враховуючи форму власності підприємства, корупційний зв'язок його головного директора з головами Полтавської обласної ради Олександром Біленьким та облдержадміністрації Валерієм Головком, причетність депутата комуніста від «Матьківщини» Ігоря Сігика до благодійного фонду, на лице – схема крадіжки комунальної власності в історичному центрі Полтави на суму у десятки мільйонів гривень, які могло отриматати підприємство у разі підписання  інвестиційного договору.

25 жовтня 2016 року Олександр Єгоров, як керівник «Полтававодоканалу», уклав договір оренди з фейковим «Благодійним фондом «Сльози милосердя України». Внесок його засновників до статутного капіталу склав 0.00 грн.

У Полтаві депутати зчепилися за кусок землі._1
У Полтаві депутати зчепилися за кусок землі._2
У Полтаві депутати зчепилися за кусок землі._3

Головко-Біленький-Єгоров, розуміючи ціну зиску, підписують договір оренди (фактично, виводять із власності громади, щоб згодом украсти) земельну ділянку та пам’ятник архітектури вартістю у мільйони гринь.

Наприкінці минулого року стало відомо, що наближена до Ігоря Сірика організація "Сльози милосердя" хоче здійснити один із завершальних кроків в даній оборудці та приватизувати будинок №10 по вулиці Пилипа Орлика в історичному центрі міста.

Вказана будівля перебуває на балансі комунального підприємства "Полтававодоканал" і не може бути просто так віддана у руки забудовників-мародерів !

Будинок по вул. Пилипа Орлика, 10
Будинок по вул. Пилипа Орлика, 10

До нас звернулися представники територіальної громади міста та депутати обласної ради з метою висвітлення кричущих фактів беззаконня в Полтавській обласній раді та щоб запобігти безпрецедентному мародерству, котре має відбутися на наступній сесії обласної ради !

До Полтавської обласної ради звернулась підконтрольна Сірику Громадська організація «Сльози милосердя» з проханням дати дозвіл на приватизацію будівлі у Полтаві за адресою Пилипа Орлика, 10, що є комунальним майном та перебуває на балансі КП «Полтававодоканал».

На наступній сесії Полтавської обласної ради, новообрані нові-старі депутати збираються включити житловий будинок з вбудованими нежитловими приміщеннями за адресою: Полтавська обл.,м. Полтава, вул. Пилипа Орлика, 10 до переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області, що підлягають приватизації.

Протокол засідання постійної комісії
Протокол засідання постійної комісії
Протокол засідання постійної комісії
Протокол засідання постійної комісії
Протокол засідання постійної комісії
Протокол засідання постійної комісії

Як ми вже неодноразово переконувалися, Ігор Сірик не знає про такі поняття як честь та совість. Скоріше за все, злочинний конгломерат Сірика-Головка збирається збудувати черговий бізнес-центр чи багатоповерхівки, якими вони вже заставили історичний центр міста, знищивши при цьому чергову архітектурну пам'ятку в центрі нашого міста.

Протидіяти злочинним планам Сірика та фейкових благодійників намагається генеральний директор КП “Полтававодоканал” Василь Воротинцев. Він навіть підготував додаткові угоди , щоб повернути “віджате” майно підприємства та не допустити його незаконної приватизації.

Додаткова угода
Додаткова угода
Додаткова угода
Додаткова угода

Проте, намагаючись повернути майно комунального підприємства, Воротинцев зіткнувся з шаленим спротивом депутатів та керівництва обласної ради, котре будь-якими методами намагається провернути оборудку з приватизацією (дерибаном) майна, що перебуває у їх віданні,та задовольнити зростаючі апетити свого екс - “колеги” Ігора Сірика.

Тим часом обласна рада на засіданні постійної комісії з питань ЖКГ, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв'язку погодила включення житлового будинку з вбудованими нежитловими приміщеннями за адресою: Полтавська обл., м. Полтава, вул. Пилипа Орлика, 10 до переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області, що підлягають приватизації.

Дане рішення було прийнято за сприяння голови Постійної комісії Івана Сидоренка, котрий сам неодноразово потрапляв в скандали, пов'язані з рейдерським захопленням земель та урожаїв на Полтавщині. Іван Іванович тісно пов'язаний з групою Приват Ігоря Коломойського та аграрним бізнесом даної ФПГ.

Mitsubishi Pajero Sport Івана Сидоренка на місці крадіжки врожаю
Mitsubishi Pajero Sport Івана Сидоренка на місці крадіжки врожаю
У Полтаві депутати зчепилися за кусок землі._11
"Бійці" Івана Сидоренка на місці крадіжки врожаю

Також  дане рішення було підтримано головою Полтавської ОДА Олегом Синєгубовим, головою облради Біленьким та Олександром Лемешком (котрий є зятем відомого полтавського “бізнесмена” з підмоченою репутацією Володимира Тузенка).

Натомість на Василя Воротинцева здійснюється шалений тиск з боку чиновників-мародерів з обласної ради.

На завтра призначено засідання постійної комісії з питань ЖКГ, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв'язку на якому основним питанням буде публічний осуд Воротинцева, який посмів відстоювати інтереси комунального підприємства, наперекір позиції дупутатів-мародерів.

27 січня (за два дні до проведення) Воротинцеву було направлено повідомлення запрошення на постійну комісію в якому від нього вимагають бути готовим до обговорень питань порядку денного, а це розгляд звіту “Полтававодоканал” за 5 років ( чому не за 10 - 20 років),та детальний розгляд звітів підприємства за 2020 рік. Ініціаторами даного публічного заслуховування виступають згадувані нами Іван Сидоренко та Олександр Лемешко.

Повідомлення
Повідомлення
Порядок денний
Порядок денний

Хочемо зазначити, що за останні 2-3 роки КП ПОР “Полтававодоканал” показало, як воно може працювати, не перебуваючи під впливом ділків-корупціонерів, котрі грабували підприємство та дерибанили його майно. Заробітна плата на підприємстві зросла з 4500 до 13000 тисяч гривень, працівники підприємства почали отримувати гідну мотивацію, а підприємство нарешті почало виконувати боргові зобов'язання нарощені за попереднього керівництва. Але замість підтримки, підприємство отримує черговий удар ножем у спину, а Василя Воротинцева, схоже, хочуть усунути від керівництва КП, оскільки він чинить перепони депутатам-мародерам.

Ми пильно відслідковуємо події, котрі відбуваються в обласній раді та попереджаємо депутатів, котрі ледь встигнувши обратися, вже починають грабувати громаду, що цей трюк в них не пройде, та їм не вдасться пограбувати громаду, віддавши Сірику чергове місце під забудову чи виділити кошти на аеропорт "Полтава" для чергового дерибану.

Автор : Микола Степаненко
Читайте також:
Генпрокурор вже погодила йому повідомлення про підозру.
22 лютого, 15:08
Відповідь на питання – кому вигідно нападати на журналіста в провінційному містечку – лежить на поверхні.
18 лютого, 14:54
Венедіктова не вважає Вовка підозрюваним і не проситиме його затримання
18 лютого, 14:15