Забудовник Сірик націлився на чергову архітектурну пам'ятку у Полтаві

ПОЛТАВА
23.12.2020, 11:57
Забудовник Сірик націлився на чергову архітектурну пам'ятку у Полтаві
Фото: bastion.tv

Наближена до Ігоря Сірика організація "Сльози милосердя" хоче приватизувати будинок №10 по вулиці Пилипа Орлика в історичному центрі міста.

Вказана будівля перебуває на балансі комунального підприємства "Полтававодоканал" і не може бути просто так віддана у руки підприємливих ділків.

Інформацію про це оприлюднив на своїй сторінці у Facebook депутат обласної ради від партії "Європейська солідарність" Сергій Бульбаха.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що ми вже повідомляли про те, як Сірик із Валерієм Головком неодноразово хотіли вкрасти землю і майно Полтавської громади.

За словами обранця Бульбахи, на тепер зацікавлену сторону представляє директор ГО "Сльози милосердя" Олена Чабала.

Вона звернулася до облради з проханням "включити житловий будинок із вбудованими нежитловими приміщеннями за адресою вул. Пилипа Орлика, 10 до переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області, що підлягають приватизації".

Раніше, жінку пов’язували з земельними оборудками забудовника Сірика по вулиці Миру, 5, що у мікрорайоні Левада.

«У мене виникає цілком аргументована підозра, що приватизація будинку на Пилипа Орлика потрібна пані Чабалі не для здійснення статутної діяльності ГО "Сльози милосердя", а для того, щоб Ігор Сірик збудував в історичному центрі Полтави чергову елітну багатоповерхівку. І якщо це так, то в моєму розумінні потрібно більш детально розібратись у питанні, зняти його з порядку денного найближчої сесії. Бо, якщо мова йде про приватний інтерес, то і процедура приватизації, і ціна об’єкту повинна відрізнятись від тієї, за якою її можна було б продати громадській організації», – підсумував депутат Сергій Бульбаха.

Ми розуміємо, що депутати від "Європейської солідарності" керуються власними меркантильними інтересами, а не потребою захисту майна і землі Полтавської громади.

Нам відомо, що місцеві поплічники Порошенка відзначилися масовим збором коштів з особистою корисливою метою під виглядом благодійності: настоятель Свято-Миколаївського храму Олександр Дедюхін просив полтавців скинутися йому на машину; голова "Батальйону небайдужих" Наталія Гранчак – на волонтерську діяльність її організації; а просвітянин Микола Кульчицький міг би замість одного пам'ятника Мазепі встановити три, проте чомусь не склалося.

To be continued...

Будинок №10 по вул. Пилипа Орлика
Будинок №10 по вул. Пилипа Орлика

Читайте також:
Новини
Головна державна фінансова установа України погрузла у корупційному схематозі. «Зелені» реформатори спродують народне майно.
20 березня, 07:10
Опінії
Що відбувається з торф'яними підприємствами України? Та чи є шанси продати їх у рамках малої приватизації?
02.11.2023, 13:17
Опінії
Профспілки державного залізничного монополіста України нарешті прокинулися. Робітники організовують страйк.
12.10.2021, 14:00
Політика
Деякі установи вітчизняної пенітенціарної системи можуть включити до так званої проґрами великої приватизації державного майна.
22.07.2021, 13:38
Економіка
За яку команду грає Фонд держмайна?
26.02.2021, 19:15
Полтава
Прокуратура повернула у державну власність майновий комплекс вартістю у 280 мільйонів гривень.
03.11.2020, 13:50