У Полтаві дільничні затримали псевдо міліціонерів, котрі відібрали у неповнолітніх гроші

ПОЛТАВА
03.11.2014, 14:10
У Полтаві дільничні затримали псевдо міліціонерів, котрі відібрали у неповнолітніх гроші

Дільничні інспектори Київського райвідділу міліції міста затримали двох полтавців, які, видаючи себе за працівників міліції, заволоділи кругленькою сумою неповнолітніх. При затриманні у зловмисників вилучили два пневматичні пістолети, які вони використовували під час скоєння злочину.

Повідомили на сайті УМВС України в Полтавській області.

До міліції із заявою звернувся один із потерпілих юнаків.

«Ввечері я йшов до свого товариша. З автомобіля, який стояв повз дороги, вийшов водій, представився працівником міліції та потягнув мене в машину. Там сидів ще один чоловік, в руках у нього був пістолет»,- розповів хлопець правоохоронцям.

Псевдо-працівники міліції почали розпитувати переляканого хлопчину, що він робить і чи не знає, хто скоює крадіжки з гаражів, які розташовані неподалік. Не отримавши практично жодної інформації, чолов’яги наказали неповнолітньому зателефонувати до свого друга та покликати його.

«Коли прийшов товариш, то водій знову вийшов із машини, під дулом пістолета заштовхав його в автомобіль та почав знову розпитувати про якість крадіжки», - продовжив потерпілий.

Однак, і від другого юнака, який ніколи не переступав межу Закону, чоловіки також не почули нічого цікавого.

Через деякий час зловмисники поїхали разом із неповнолітніми по місту, а згодом почали вимагати гроші за те, щоб вони не повідомляли батькам про затримання. Перелякані юнаки готові були на будь-які умови, аби вирватись від людей зі зброєю в руках, тому в банкоматі зняли сімсот гривень та віддали їх псевдо-працівникам міліції.

Через деякий час, за описом зовнішності одного із зловмисників, який надали працівникам міліції потерпілі юнаки, старший дільничний інспектор капітан міліції Олександ Ніфантов впізнав полтавця, який раніше неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності. Коли міліціонери навідались до нього за місцем проживання, то 32-річний чоловік зізнався у скоєнні злочину та видав правоохоронцям два пневматичних пістолети, які використовувались для залякування потерпілих.

«У наших знайомих невідомі пошкодили гараж, ми з товаришем хотіли знайти цих негідників, - пояснював він свої дії міліціонерам. - Пістолети взяли, щоб вірили, що ми міліціонери і боялись нас. Ідея забрати гроші виникла спонтанно, ми цього спочатку не планували».

Чи насправді зловмисники мали «благу мету», чи це лише прикриття своїх злих намірів, працівники міліції з’ясують в ході подальшого розслідування.

Наразі, дії двох чоловіків кваліфікуються як шахрайство, вчинене за попередньою змовою групою осіб. Відповідно санкції даної статті зловмисникам загрожує покарання аж до позбавлення волі на строк до трьох років.


Читайте також:
Кременчуцький комунальний електротранспорт поповнився двома тролейбусами з автономним ходом білоруського виробництва.
вчора, 14:13
У лісовому масиві на околиці села Терентіївка Полтавського району спалахнула пожежа.
вчора, 13:05
Як дівчина з аутизмом спілкується зі світом через свої картини.
27 вересня, 13:05
Посушлива та спекотна погода спровокували займання рослинності у Решетилівському районі.
26 вересня, 07:00
У селі Черкасівка офіційно підтвердили перший випадок захворювання на COVID-19.
25 вересня, 12:15
Кременчуцький навчально-виховний комплекс №2, розташований у мікрорайоні Ревівка, поповнився власною сонячною електростанцією.
25 вересня, 09:42