У Полтаві двоє чоловіків у медичних масках пограбували обмінний пункт

ПОЛТАВА
27.03.2020, 16:05
У Полтаві двоє чоловіків у медичних масках пограбували обмінний пункт

Сьогодні поліція затримала двох чоловіків, які в медичних масках на обличчях пограбували пункт обміну валют у Полтаві.

21 березня близько 17-ї години у Полтаві двоє озброєних чоловіків напали на пункт обміну валют.

Погрожуючи пістолетом, вони змусили касира віддати велику суму коштів готівкою в іноземній та національній валюті. Забрали гроші й утекли на легковому автомобілі.

«За кілька днів працівники карного розшуку поліції Полтавщини встановили причетних до розбійного нападу чоловіків 18 і 20 років та місце їх перебування. Їх затримали із залученням спецпризначенців «КОРД». Під час обшуків у підозрюваних поліція знайшла викрадені гроші, автомобіль та пістолет», – розповів заступник начальника ГУНП в Полтавській області Андрій Гарастюк.

У Полтаві двоє чоловіків у медичних масках пограбували обмінний пункт_1

Чоловіків узяли під варту, їм загрожує від 7-ми до 12 -ти років позбавлення волі з конфіскацією майна, повідомляє відділ комунікації поліції Полтавщини.

За фактом розбійного нападу слідчим відкрито кримінальне провадження за частиною 3 статті 187 Кримінального кодексу України.

Читайте також:
Кримінал
Судді під тиском суспільства: справа про вбивство на фунікулері добігає кінця.
вчора, 17:09
Політика
Італійський суд вирішив екстрадувати до Німеччини Сергія Кузнєцова, якого підозрюють у підриві «Північних потоків»
16 вересня, 12:40
Кримінал
Йому закидають роботу на ФСБ та «значний вплив на НАБУ».
06 вересня, 16:00
Кримінал
Вони приховали самогубство підлеглого.
03 вересня, 09:39
Кримінал
Вирощений врожай йшов на хлібокомбінати.
26 серпня, 11:50