У Полтаві готові відмовитися від будівництва льодового палацу, якщо люди будуть проти

ПОЛТАВА
20.04.2017, 12:28
У Полтаві готові відмовитися від будівництва льодового палацу, якщо люди будуть проти

Голова Полтавської ОДА Валерій Головко прокоментував можливе будівництво Льодового палацу на території Прирічкового парку в Полтаві. За словами керівника області, якщо громадськість буде проти цього будівництва, то його не буде.

Як повідомляє прес-служба Полтавської ОДА, зміни цільового призначення землі, на якій планується збудувати льодовий палац, не передбачається. Тож чутки про те, що там пізніше з'явиться торговий центр і кіоски, не відповідають дійсності.

"Якщо на ділянці, на якій має проходити будівництво, буде «червона лінія», і це означатиме, що воно порушує норми чинного законодавства, то палацу там не буде", - зазначив голова ОДА.

За словами Валерія Головка, наразі перш за все йдеться про благоустрій території та створення умов для дозвілля полтавців.

"Льодовий палац також передбачає оздоблення території навколо. Це і доріжки, і клумби. Втім, якщо громада Полтави вважає, що це – недоцільно, то ми відмовимося від цієї ідеї", - наголосив голова ОДА.

Нині чимало громадських активістів Полтави виступають проти будівництва льодового палацу на території найбільшої зеленої зони міста, адже, за їхніми словами, вона є рекреаційною.


Читайте також:
Невдовзі під Полтавою з’явиться нове визначне місце — старий дуб перетворять на справжній витвір мистецтва.
вчора, 12:24
Мисливські угіддя Полтавської області поповнилася поголів'ям благородного виду ссавців племінної англійсько-польської лінії.
вчора, 10:40
Пирятинська міська рада планує профінансувати у повному обсязі створення єдиної системи відеоспостереження.
вчора, 09:16
На тлі карантину депутати Полтавської районної ради внесли зміни до загального фонду районного бюджету.
25 травня, 11:32
Колони політдемонстрантів заполонили собою увесь центр міста.
24 травня, 15:29
Гадяцькі комунальні служби здійснюють поточний ремонт вулиці Набережна Груні та відновлюють тротуарні доріжки у місті.
23 травня, 08:56