У Полтаві оголосили кастинг на посаду Прокурора Полтавської області

ПОЛІТИКА
25 січня, 19:03
У Полтаві оголосили кастинг на посаду Прокурора Полтавської області

Сьогодні "смотрящі" проводили співбесіди з кандидатами на посаду Прокурора Полтавської області

Генеральний прокурор України Андрій Костін підписав накази про звільнення за власним бажанням з адміністративних посад керівників Запорізької, Кіровоградської, Полтавської, Сумської та Чернігівської обласних прокуратур.

Відповідне повідомлення з'явилося на сайті Офісу Генерального прокурора сьогодні вранці.

Разом з іншими було звільнено й очільника Полтавської обласної прокуратури Антона Столітнього.

Після цього у Полтаві почали відбуватися дивні події.

Відомі особи, які називають себе "смотрящими", вже сьогодні розпочали проводити співбесіди з кандидатами на посаду нового очільника Полтавської обласної Прокуратури, гарантуючи їм впевнену перемогу.

У зв'язку з цим, хочемо почути відповідь від Генерального прокурора Андрія Костіна: чи призначав він людей, уповноважених на проведення співбесід з кандидатами на посаду очільника Полтавської обласної прокуратури ?

У зв'язку з останніми подіями у місті, виникає таке враження, що на теренах Полтавщини було відновлено інститут "смотрящих", які проводять співбесіди з кандидатами на посаду очільника обласної прокуратури.

"Останній Бастіон" звертається до Генерального прокурора України Костіна А.Є., в.о. Голови СБ України Малюка В.В., очільників НАБУ та ДБР з вимогою роз'яснити ситуацію з появою "смотрящими" від правоохоронних органів у місті Полтаві.

Автор : Іван Правдін
Читайте також:
Опінії
Спершу зрадники у владі прийшли за добровольцями. Тепер їхньою ціллю стали волонтери, яким болить за Україну.
18 березня, 17:26
Політика
Уродженців кавказької республіки, де нині тривають протести, влада Іраклі Ґарібашвілі планує позбавляти громадянства за допомогу Україні.
08 березня, 17:23
Політика
Департамент освіти Виконавчого комітету Запорізької міської ради відверто порушує права учителів, змусивши працювати у пунктах незламності.
22 лютого, 17:00
Кримінал
Поки українські захисники на фронті стримують багатотисячну, озброєну до зубів, навалу російських окупантів, у тилу "квітне" гнійник.
15 лютого, 18:46
Кримінал
Політичні технологи з оточення Петра Порошенка знову маніпулюють суспільними настроями. Війна у розпалі перемогла, а їм аби високі рейтинги.
03 лютого, 12:00
Війна
Навіщо посилювати кримінальну відповідальність для військових?
26 січня, 18:05