У Полтаві оголосили кастинг на посаду Прокурора Полтавської області

ПОЛІТИКА
25.01.2023, 19:03
У Полтаві оголосили кастинг на посаду Прокурора Полтавської області

Сьогодні "смотрящі" проводили співбесіди з кандидатами на посаду Прокурора Полтавської області

Генеральний прокурор України Андрій Костін підписав накази про звільнення за власним бажанням з адміністративних посад керівників Запорізької, Кіровоградської, Полтавської, Сумської та Чернігівської обласних прокуратур.

Відповідне повідомлення з'явилося на сайті Офісу Генерального прокурора сьогодні вранці.

Разом з іншими було звільнено й очільника Полтавської обласної прокуратури Антона Столітнього.

Після цього у Полтаві почали відбуватися дивні події.

Відомі особи, які називають себе "смотрящими", вже сьогодні розпочали проводити співбесіди з кандидатами на посаду нового очільника Полтавської обласної Прокуратури, гарантуючи їм впевнену перемогу.

У зв'язку з цим, хочемо почути відповідь від Генерального прокурора Андрія Костіна: чи призначав він людей, уповноважених на проведення співбесід з кандидатами на посаду очільника Полтавської обласної прокуратури ?

У зв'язку з останніми подіями у місті, виникає таке враження, що на теренах Полтавщини було відновлено інститут "смотрящих", які проводять співбесіди з кандидатами на посаду очільника обласної прокуратури.

"Останній Бастіон" звертається до Генерального прокурора України Костіна А.Є., в.о. Голови СБ України Малюка В.В., очільників НАБУ та ДБР з вимогою роз'яснити ситуацію з появою "смотрящими" від правоохоронних органів у місті Полтаві.

Автор : Іван Правдін
Читайте також:
Полтава
Обранці почали гризтися через наближеність до бюджету. Жителям Диканьки не позаздриш, можновладці на них знову наплювали.
11 квітня, 07:11
Полтава
Маленька острівна країна у Карибському морі ніколи не була безпечною для життя (особливо білошкірих). А після нещодавніх подій — і поготів.
13 березня, 21:33
Світ
Релігійні фанатики та підприємливі бариги-сіоністи взялися розпродувати зачищену від корінного народу багатостраждальну смугу Ґази.
06 березня, 19:13
Світ
Правда завжди стає публічною, а брехня згодом тьмяніє. Про це мали б знати ті, хто стоять у керма сіоністської та рашистської пропаганди.
08.12.2023, 19:57
Світ
Для того, щоби висмоктувати ресурси зі США, сіоністський режим створив цілу агентурну мережу. Її учасники тиснуть на чиновників і політиків.
28.11.2023, 21:49
Політика
Кіоскерам і комедіантам з Банкової чхати на українську націю й українську державу. Їм важливі політичні рейтинги та хрускіт валюти у кишені.
27.11.2023, 16:23