У Полтаві планують збудувати нові багатоповерхівки

ПОЛТАВА
02.02.2018, 09:34
У Полтаві планують збудувати нові багатоповерхівки

По вулицях Половка, Лазурній та Осінній у м. Полтава планують збудувати нові багатоповерхівки.

Про це повідомили під час засідання архітектурно–містобудівної ради.

Розробники проекту розглянули план територій, що обмежені вулицями Осінньою, Половка та Лазурною. Вони входять до 57–го мікрорайону.

Як запевняють ініціатори засідання, головною ціллю є розгляд можливості розміщення багатоквартирного будинку. Детальний план територій передбачає розміщення багатоквартирних будинків з автостоянками, дитячими і спортивними майданчиками. Вони запевнили, що в проекті також передбачені майданчики для сміттєвих контейнерів та елементи благоустрою.

Згідно проекту, будівництво об’єктів заплановане у дві черги. Точні дати початку вони не повідомили.

Богдан Храпко

Читайте також:
Полтава
Біленький, який разом з депутатами розкрадав бюджет, екстрено звернувся до КМУ.
09 січня, 16:07
Полтава
Ексзаступник прокурора Полтавської області Столітній має на мету повернутися на свою посаду, змістивши з неї діючого керівника Гладія.
03 січня, 15:05
Полтава
Істерика перед фіналом: як корупціонери намагаються урвати останнє з Полтави.
12.12.2025, 16:15
Полтава
Прокурор Євген Гладій їх покриває. Допоки?
11.12.2025, 08:25
Полтава
Причиною виключення Польщі з механізму ЄС була її значна витрата на українців, яких вона прийняла.
09.12.2025, 08:32