У Полтаві представили 6 найкращих стартапів

ПОЛТАВА
21.11.2016, 08:37
У Полтаві представили 6 найкращих стартапів

У ТРЦ «Київ» вп'яте вибирали найкращі стартапи, авторами яких є студентами. Громадські активісти, які об’єднали найкращі ідеї з модернізації усіх галузей суспільства, допоможуть авторам проектів зреалізувати свої задуми.

Унікальність цього конкурсу полягає у тому, що за перемогу змагалися проекти студентів. За головний приз змагалися 6 стартапів з різних ВНЗ Полтави. Представлені проекти різноманітні - від освітнього у сфері ІТ до нових підходів в агробізнесі.

Двоє студенток – Оксана та Віра бажають привчити полтавців до велокультури, саме тому, їх мета – відкрити велокафе. На це їм потрібно 800 тис грн.

Також був представлений бізнес-план в аграрній галузі. Мова йде про сферу тепличного бізнесу і бджільництва. Олександр Масленко представив проект, який масштабну мету - об'єднати всіх пасічників країни для формування національного бренду виробництва меду.

- Ми маємо багато пасічників, але не маємо єдиної технології. Тому, мій проект передбачає об'єднання всіх бджолярів заради того, щоб був персонал і колективна робота. Після того ми хочемо вийти на міжнародний ринок і представляти там Україну в когорті кращих виробників меду, - ділиться ідеями Олександр.

Така ідея найбільше припала журі до душі і здалася найбільш концептуальною. Тому перемогу віддали саме Олександрові Масленку, який отримає кошти для реалізації свого задуму.

У наступному році організатори пообіцяли розширення матеріальної частини та збільшення кількості учасників задля популяризації даної ідеї.


Читайте також:
На тлі карантину через пандемію коронавірусу у Полтавській області планують сприяти туристичній галузі.
09:18
В Оржиці провели засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування.
вчора, 13:51
Зі зняттям низки карантинних обмежень миргородська влада розпочала підготовчі роботи до купального сезону.
вчора, 08:46
Борівський розсадник — гордість усього Полтавського лісового господарства, адже тут зростають сосни та дуби для нових лісів.
28 травня, 12:42
Гадяцькі комунальні служби звітують про проведення робіт з благоустрою у парку "Перемога".
28 травня, 09:18
Станція екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Диканьці поповнилася новим транспортним засобом.
27 травня, 11:12