У Полтаві презентують біографію незламного Сашка Білого

КНИГИ
10 жовтня, 08:05
У Полтаві презентують біографію незламного Сашка Білого

Наступного понеділка, 11 жовтня, у Полтаві відбудеться презентація книги про Народного Героя України Олександра Музичка.

Він — людина честі та палкої віри у прийдешню славу істинно української держави для українців, а не чужинців і манкуртів, який доводив свої різкі слова такими ж патріотичними вчинками.

Упорядником біографічного нарису під назвою "Сашко Білий: Життя мов спалах" є його земляк рівненський письменник і журналіст Олександр Намозов.

Місце проведення презентації: Полтавська районна рада, вулиця Шевченка, 7; початок — 11 жовтня о 10:00.

Організатор — Полтавський обласний осередок НВР "Правий сектор"; інформаційний партнер — ​аґенція "Останній Бастіон".

Запрошуємо полтавців і гостей нашого міста неодмінно відвідати захід.

Довідка: Олександр Музичко на псевдо "Сашко Білий" (19 вересня 1962 — 24 березня 2014) — народився на вигнанні у Пермі в сім'ї репресованих нащадків воїнів Армії УНР. Після відновлення незалежності повернувся в Україну, оселившись у Рівному, де створив першу націоналістичну організацію; згодом став членом УНА-УНСО.

Під час кремлівської агресії на Кавказі у 1990-х роках командував загоном "Вікінг", що воював під керівництвом Шаміля Басаєва на боці чеченського народу; мав честь бути особистим охоронцем Джохара Дудаєва. На початку 2000-х років кучмівський режим, підіграючи путінському, неодноразово обвинувачував Сашка Білого за підставними кримінальними статтями.

Зі спалахом Революції гідності долучається до лав щойноствореного "Правого сектору" і чинить спротив міліційному свавіллю на Західній Україні. Олександр Музичко поліг смертю хоробрих у перестрілці з аваковськими псами неподалік Рівного наприкінці березня 2014 року.

Автор : Останній Бастіон
вибір редакції
Читайте також:
Наступного четверга у Полтаві відбудеться Марш захисників і захисниць України, присвячений святкуванню Покрови.
09 жовтня, 07:59
Вільний громадянин у прогресивній громаді: хто він?
06 жовтня, 08:12
У приміщенні Зіньківської міської ради відбулося засідання орґанізаційного комітету з питань проведення медового ярмарку.
03 серпня, 13:17
Наукову працю вітчизняних дослідників Юрія Юзича і Романа Коваля цими вихідними презентуватимуть у двох містах Полтавської області.
13 липня, 08:12
Непростій та водночас захопливій біографії Олександра Музичка присвячена книга, яку презентували полтавцям.
15 жовтня, 20:14
На початку тижня у Полтаві відбулась презентація книги, присвяченої Народному Герою України Олександру Музичко.
12 жовтня, 22:24