У Полтаві судитимуть колишнього керівника КАТП-1628 Артема Іванюка

КРИМІНАЛ
22 квітня, 17:36
У Полтаві судитимуть колишнього керівника КАТП-1628 Артема Іванюка

Його підозрюють у завданні збитків комунальному підприємству у розмірі 1,7 млн грн.

Детективи ТУ БЕБ у Полтавській області завершили досудове розслідування зловживання керівником своїм службовим становищем, в результаті якого комунальне підприємство зазнало збитків у розмірі 1,7 млн грн.

Про це повідомляє пресслужба Бюро.

Слідство встановило, що у 2022 році компанія, яка прибирала місто, не маючи достатньої техніки для виконання робіт, уклала договір на оренду тракторів та самоскидів з полтавським комунальним підприємством.

Відповідно до договору товариство з обмеженою відповідальністю отримувало ці послуги по заниженим цінам.

Через це міське комунальне підприємство зазнало  1,7 млн грн збитків. Детективи повідомили про підозру його колишньому керівнику.

З матеріалів справи відомо, що у травні 2021 року харківське ТОВ «ДБК Квант» уклало два договори з КАТП-1628 щодо вивезення відходів на Макухівське сміттєзвалище та взяття комунальної техніки в оренду.

«ДБК Квант» займалося прибиранням Полтави з 2018 року, але у підприємства не вистачало своєї техніки, тому воно використовувало за договором субпідряду трактори й самоскиди КАТП-1628.

У листопаді 2021 року у Полтаві затвердили нові тарифи на послуги з поводження з побутовими відходами. Тарифи встановлені за трьома категоріями:

  • 1 група — населення,
  • 2 група — бюджетні установи,
  • 3 група — інші юридичні особи.

Тарифи для вказаних груп різняться, найменший тариф для 1-ї групи, найбільший для 3-ї. З ТОВ «ДБК Квант» мали підписати договір по 3-й групі, а підписали по 1-й.

Артема Іванюка було призначено на посаду курівника КАТП-1628 1 січня 2022 року. Того ж дня він продовжив для ТОВ «ДБК Квант» встановлені тарифи зі знижкою.

На рахунок Полтавського КАТП-1628 від ТОВ «ДБК Квант» протягом 2022 року надійшло 3,8 млн грн за вивезення сміття та оренду техніки.

За підрахунками БЕБ, Полтавське КАТП-1628 у період з 21 лютого до 31 травня 2022 недоотримало дохід за надані послуги у загальній сумі 1,7 млн грн.

Іванюку обрано запобіжний захід у вигляді застави. Матеріали кримінального провадження з обвинувальним актом направлено до суду.


«Останній Бастіон» нагадує читачам, що Іванюк Артем Станіславович — депутат Київської районної ради в м. Полтаві. Він тісно співпрацював з Оксаною Деркач та був один з ідейних прихильників Іллі Киви.

 Артем Іванюк та Оксана Деркач
Артем Іванюк та Оксана Деркач
У Полтаві судитимуть колишнього керівника КАТП-1628 Артема Іванюка_3

Артем Іванюк як і Оксана Деркач та Валерій Пархоменко є членом ГО «Єдність 2018» пов'язаної з партією «Рідне Місто».

На місцевих виборах 2020 року Артем Іванюк балотувався від політичної партії «ОПЗЖ» та ідейно підтримує політику партії.

До цього Артем Іванюк працював Головним фахівцем з бюджету участі та управління проектами КП «Інститут розвитку міста Полтавської міської ради».

Читайте також:
Кримінал
Натомість, у справі Романа Червінського суд скарги прокурора розглядає позачергово.
вчора, 18:21
Політика
Артема Ситника було внесено до реєстру корупціонерів у 2019 році.
вчора, 18:00
Політика
Детективи НАБУ не провели обшук у керівника НАК «Нафтогаз України» Олексія Чернишова через тиск директора НАБУ Кривоноса.
вчора, 16:24
Політика
Головна їх мета не боротьба з корупцією, а знищення незалежності та суверенітету України й заробляння на цьому грошей.
20 червня, 17:46
Політика
Українські банки отримали листи НАЗК, з вимогою надати інформацію про рахунки та рух коштів всього оточення заступника Генпрокурора
20 червня, 09:01