Зміїне кубло полтавських колаборантів

23.05.2022, 11:15
Зміїне кубло полтавських колаборантів

Частина перша: кровососи та спиногризи

На електронну пошту “Останнього Бастіону” надійшов лист, в якому нас просили висвітлити діяльність поплічників колаборанта та зрадника Іллі Киви, котрі лишилися в Полтаві та продовжують грабувати країну під час війни.

Від редакції: орфографія і стиль в авторському виконанні.

Сьогодні в нашому місті Полтава, тихому та мирному  навіть під час війни, є ціла когорта людей, відданих зраднику України - Іллі Киві, котрі і зараз прислуговують йому та відмивають для нього гроші…
    
Олександр Федорович Мамай - міський голова Полтави. Від самого початку своєї нової каденції Мамай створив коаліцію з депутатами від ОПЗЖ у міській раді. Курував усі призначення ОПЗЖистів особисто Ілля Кива, його ми часто могли бачити на сесіях Полтавської міської, та навіть Полтавської обласної ради.

Олександр Мамай, Андрій Карпов, Ілля Кива
Олександр Мамай, Андрій Карпов, Ілля Кива

Така коаліція не викликає здивування, адже Олександр Мамай у січні 2019 року виступив на з’їзді цієї політичної партії у якості голови обласного осередку ОПЗЖ.

Зміїне кубло полтавських колаборантів_3

Мамай перебуває у списках сайту Миротворець, як “Посібник терористів та російських окупантів”. Його інтерв'ю телеканалу “Наш” було показано на пропагандистському  телеканалі «Росія 1» після початку вторгнення окупаційних військ московії в Україну.

Ординський пропагандист Соловйов зазначив, що "На Полтавщині почали прозрівати" та наводить цитату з інтерв'ю Олександра Мамая телеканалу "НАШ", де той заявив, що на території України воюють росія та США.

Але правоохоронні органи такі антиукраїнські заяви Олександра Мамая не зацікавили, як їх не цікавили і численні заяви про злочини, вчинені Іллею Кивою. Правоохоронці роками покривали проросійську наволоч, яка готувала плацдарм для московитського вторгнення на нашу землю.

Цікавий той факт, що Олександр Мамай не є надто публічним і інтерв'ю він не дає, але за кілька місяців до вторгнення він дає інтерв'ю пропагандистському телеканалу “Наш”, де просуває проросійські наративи про те, конфлікт на Донбасі нібито є результатом протистояння США та рф. Також він поскаржився, що Україна припинила співпрацю з країною-агресором.

Олександр Мамай має тісні зв'язки з росією, його дочка Наталія Веретеннікова має доволі прибутковий бізнес в рф та в Україні. На росії частину бізнесу доньки Олександра Мамая ООО “Лифтинфо МСК” (Москва) було записано на її колишнього чоловіка Кириченка Богдана Сергійовича. Але у 2020 році підприємства на росії було закрито.

Зміїне кубло полтавських колаборантів_5
Зміїне кубло полтавських колаборантів_7

Інше підприємство ООО “Лифтинфо СПБ” (Санкт-Петербург ) досі працює. Його засновниками є дві доньки Наталії Веретеннікової: Кириченко Софія Богданівна, Кириченко Іванна Богданівна та вона особисто.

Зміїне кубло полтавських колаборантів_9
Зміїне кубло полтавських колаборантів_11
Зміїне кубло полтавських колаборантів_13

Отже, ми бачимо, що з росією Мамая пов'язують не лише ідеологічні зв'язки, але й бізнесові.

Пархоменко Валерій Олексійович — перший заступник міського голови Полтави.

Зміїне кубло полтавських колаборантів_15

З 1998 по 2004 рр. Пархоменко працював консультантом, заступником завідуючого відділом організаційного забезпечення діяльності ради у виконавчому апараті Полтавської обласної ради.

З 2004 по 2006 рр. був заступником керівника апарату Полтавської обласної організації “Партії регіонів”.

З 2006 - 2010 рр. - помічник-консультант на платній основі народних депутатів України Павленка Едуарда Івановича (“Партія регіонів”) та Притики Дмитра Микитовича (“Партія регіонів”) .

Зміїне кубло полтавських колаборантів_17

З 26.04.2010 р. - Заступник голови - керівник апарату Полтавської обласної державної адміністрації.

З 11.2010 р. - Депутат Полтавської обласної ради VI скликання. Член Партії регіонів.

У 2007 та 2012 роках Валерій Пархоменко балотувався до Верховної ради за списками “Партії регіонів”, у 2015 році він вже віддавав перевагу партії “Рідне місто” (колишнього регіонала Олександра Удовіченка), а у 2020 році він вже балотувався від партії “За Майбутнє” (Олександра Мамая). Валерій Пархоменко яскраво демонструє феномен політичної проституції на місцевому рівні. Але обирає Пархоменко ідеологічно подібні політичні проекти.

Зміїне кубло полтавських колаборантів_19
Зміїне кубло полтавських колаборантів_21

Пархоменко натхненно підтримував “Партію Регіонів” та разом з Олександром Удовіченком, Оксаною Деркач та Валентиною Вождаєнко виступали на “антимайдані” перед Полтавською ОДА, підтримуючи президента-диктатора Віктора Януковича. Вони відправляли автобусами тітушок на антимайдан у Київ.

Зміїне кубло полтавських колаборантів_23

Але навіть рік тому, Пархоменко не приховував своїх проросійських поглядів. Зараз на пропагандистських Telegram-каналах гуляють відео, де Пархоменко розповідає про українських нацистів-окупантів під час Другої світової війни.

Зміїне кубло полтавських колаборантів_25
Зміїне кубло полтавських колаборантів_27

Як і його ідейний побратим Олександр Мамай, Валерій Пархоменко стає одним зі стовпів ворожої пропаганди на Полтавщині.

Валерій Пархоменко також є засновником кількох громадських організацій пов'язаних з “Партією регіонів” та партією “Рідне Місто”. Як приклад ГО “Єдність 2018”, де він є членом правління та засновником, очолює інша ексрегіоналка Оксана Деркач.

Зміїне кубло полтавських колаборантів_29

Деркач Оксана Антонівна - кандидат на посаду міського голови м. Полтава від партії ОПЗЖ на місцевих виборах 2020 року, йшла нульовим кандидатом по списку ОПЗЖ.

Наразі Деркач є депутатом міської ради, головою неіснуючої забороненої проросійсько фракції ОПЗЖ (хоча сама вона так не вважає), та працевлаштована радником міського голови Олександра Мамая з окладом в 1000$.

Офіс Оксани Деркач знаходиться в КП «Інститут розвитку міста» де вона і опікується 1/3 процесів. Чому лише 1/3 ? Бо ще третину опікується її кум і бізнес-партнер по МАФам і оренді нежитлових приміщень  Євген Дикань (фігурант корупційного кримінального провадження), а ще одну третину її давній товариш ще з «Партії регіонів», а потім і місцевої партії «Рідне місто», а зараз перший заступник міського голови Олександра Мамая - Валерій Пархоменко (до речі директор КП «Інститут розвитку міста Полтавської міської ради» його хоч і дальня, але родичка та похресниця - Татаріна Тетяна Іванівна).

Деркач, як і Пархоменко пов'язана з кількома ГО, котрі належать до політичної партії “Рідне місто”. Не дивно, що “Рідне місто”, “ОПЗЖ” та “За майбутнє” у Полтаві так тісно пов'язані між собою, адже чимала кількість партійців є колишніми регіоналами, котрі вже кілька разів змінювали свою партійну приналежність.

Зміїне кубло полтавських колаборантів_31

Оксана Деркач пройшла партійний шлях від “Партії регіонів” через “Рідне місто” до “ОПЗЖ”.

Прикметно, що Деркач до цього часу вважає себе депутатом від ОПЗЖ і не соромиться цього.

Зміїне кубло полтавських колаборантів_33
Зміїне кубло полтавських колаборантів_35

Також  Деркач «кришує» цілий перелік питань: парки, МАФи, віртуальні послуги та соціальні опитування - замовник  КП «Інститут розвитку міста Полтавської міської ради», та деякі тендерні процедури по ЖКГ тощо.

Доречі, КП «Інститут розвитку міста Полтавської міської ради» став фігурантом кількох кримінальних проваджень. Минулого місяця співробітники СБУ проводили обшуки в Полтавській міській раді. Дана справа стосувалася розподілу гуманітарної допомоги, яким опікувалася керівник установи Тетяна Татаріна, та працевлаштування прибиральниць Мамая в інституті.

Прикметно, що на поцупленій гуманітарній допомозі постійно піарилися Валерій Пархоменко, Антон Бречко та Євген Дикань з дружиною.


Сьогодні управління СБУ у Полтавській області знову завітали до  КП «Інститут розвитку міста Полтавської міської ради». Сьогоднішній візит стосується "працевлаштування" прибиральниць Мамая, яких він "працевлаштував" на комунальне підприємство.

"Останній Бастіон" кілька років писав про корупційні схеми Олександра Мамая, про КП «Інститут розвитку міста Полтавської міської ради» та повідомляв про це правоохоронні органи. Ми від самого початку повномасштабного вторгнення зазначали про розкрадання гуманітарної допомоги, але правоохоронці нас не чули...


Ричка Євген Олександрович заступник по ЖКГ міського голови Олександра Мамая. Він є креатурою Іллі Киви та людиною Юрія Френкеля, який у 2020 році намагавсяичка балотуватися в Полтавську обласну раду. До цього Ричка Перебував на посаді заступника з МТП “Дніпрогазу”, коли Френкель очолював цю структуру.

Френкель є смотрящим від Киви за ЖКГ міста та області, який встановив яйця динозавтра по всій вулиці Соборності.

На відміну від своїх попередників, Євген Ричка своїх політичних поглядів не змінював, та з 2015 року постійно балотувався на виборах у Кривому Розі від “Опозиційного Блоку”. Як бачимо, політичні погляди у нього дуже близькі до наших попередніх фігурантів.

Зміїне кубло полтавських колаборантів_37

У Ричка найвища заробітна плата серед чиновників місцевого самоврядування Полтави - понад 100 000 грн., + що найменше 3000 $ в конверті, + відсоток, що вкраде з підрядів, приховавши від Френкеля.

Але свою зарплатню він по повній відпрацьовує... у соціальних мережах. Саме там з'являються його постійні звіти про пророблену роботу. Але містянам від цього не краще, бо вони живуть в реальності, а не в соціальних мережах і на власні очі спостерігають, в якому стані перебуває наше місто.

Зміїне кубло полтавських колаборантів_39
Зміїне кубло полтавських колаборантів_41
Зміїне кубло полтавських колаборантів_43
Зміїне кубло полтавських колаборантів_45

Трохименко Марина Володимирівна -  керівник  Управління молоді та спорту Полтавської обласної державної адміністрації. До свого призначення Марина Трохименко працювала у департаменті культури, молоді та спорту Полтавської міськради.

З 2007 по 2021 роки працювала головним спеціалістом відділу у справах фізкультури і спорту Управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради.

У січні 2021 року призначена заступником директора — начальником управління молоді та спорту Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації за контрактом на період дії карантину.

На останню посаду її просував депутат Полтавської обласної ради від ОПЗЖ та помічник Іллі Киви Олег Панкратьєв.

Самого Панкратьєва 9 березня затримали спецслужби, ймовірно він намагався втекти з України.

Зміїне кубло полтавських колаборантів_47
Зміїне кубло полтавських колаборантів_49

До свого затримання часу Олег Панкратьєв був секретарем постійної депутатської комісії обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму.

Олег Панкратьєв був членом виконавчого комітету Полтавської міськради і на місцевому рівні вів усі партійні справи того крила ОПЗЖ, яке очолювали Медведчук-Рабінович.

Фактично він був правою рукою Іллі Киви у місті. Наразі наявна інформація, що Панкратьєва намагатимуться обміняти та наших полонених під час процедури обміну.

Що ж стосується Марини Трохименко, то за відсутності Панкратьєва вона продовжує бути казначеєм Киви у Полтаві та збирати для нього “данину”.

Іванюк Артем Станіславович - депутат Київської районної ради в м. Полтаві. Є дуже цікавим персонажем, окрім того, що він коханець Оксани Деркач він один з ідейних прихильників Іллі Киви та помічник Панкратьєва.

Іванюк Артем Станіславович
Іванюк Артем Станіславович
Артем Іванюк та Оксана Деркач
Артем Іванюк та Оксана Деркач
Зміїне кубло полтавських колаборантів_55
Артем Іванюк та Оксана Деркач
Артем Іванюк та Оксана Деркач
Зміїне кубло полтавських колаборантів_59

Артем Іванюк як і Оксана Деркач та Валерій Пархоменко є членом ГО “Єдність 2018” пов'язаної з партією “Рідне Місто”.

Зміїне кубло полтавських колаборантів_61

На місцевих виборах 2020 року Артем Іванюк балотувався від політичної партії “ОПЗЖ” та ідейно підтримує політику партії

До цього Артем Іванюк працював Головним фахівцем з бюджету участі та управління проектами КП «Інститут розвитку міста Полтавської міської ради».

Діхтярьов Денис Петрович депутат Київської районної ради в м. Полтава, колишній скандальний директор КП «Спецкомбінат похоронно-ритуального обслуговування» пійманий на хабарі.

На початку серпня директор Комунального Підприємства  «Спецкомбінат похоронно-ритуального обслуговування» Денис Діхтярьов та його працівник отримали повідомлення про підозру у хабарництві.

За повідомленням Полтавської обласної прокуратури на одержанні неправомірної вигоди викрито службову особу, депутата однієї з районних в місті Полтаві рад, та робітника місцевого комунального підприємства.

За даними слідства, особи за попередньою змовою між собою вимагали 18 тис. грн від громадянина за вирішення питання про поховання родича та бронювання місця на кладовищі.

6 серпня Октябрський райсуд Полтави обрав міру запобіжного заходу для Діхтярьова. Його взяли під варту із правом внесення 142,7 тис. грн застави, хоча прокурори просили визначити більший розмір застави — 951,5 тис. грн.

Денис Діхтярьов вийшов з СІЗО під заставу. 14 вересня ухвала суду про обрання запобіжного заходу переглядалася Полтавським апеляційним судом, однак суд відмовив прокураторі у призначенні суворішого запобіжного заходу для Діхтярьова.

Але Денис Діхтярьов має бонуси в вигляді МАФів, бо і до цього мав ларьочок на ринку - де сам крутив шаурму.

Денис Діхтярьов є власником ТОВ "ФУДСЕРВІС ПЛЮС" основним видом діяльності якого з 29.03.2021 є Організування поховань і надання суміжних послуг. Раніше основним видом діяльності ТОВ була: Діяльність ресторанів, надання послуг мобільного харчування.

Його кримінальна справа досі розглядається  в суді.

Після корупційного скандалу, на заміну Діхтярьову було призначено іншого керівника.

Новим директором комунального підприємства став Верещака Денис Сергійович.

На відміну від попереднього керівника, про Дениса Верещаку доволі мало інформації. 26-річний Денис Верещака з простої родини, цінного рухомого чи нерухомого майна у нього немає.

В декларації за 2020 рік, поданій 17 серпня 2021 року відсутня будь-яка інформація щодо доходів, цінного рухомого чи нерухомого майна. Денис Верещака не вказує нерухоме майно, що належить йому на праві оренди чи праві користування. Взагалі невідомо, де Денис Сергійович проживав весь цей час і планує жити надалі.

Але не все так однозначно. Представники ОПЗЖ не могли віддати доволі прибутковий похоронний бізнес невідомо кому.

Денис Верещака тривалий час перебуває у цивільному шлюбі з донькою Іллі Киви Катериною.

Катерина Кива є керівником молодіжного крила політичної партії ОПЗЖ в Полтавській області.

Зміїне кубло полтавських колаборантів_63

З березня 2021 року Катерина Кива очолила Департамент з питань реєстрації Полтавської міської ради. Прославилась тим, що виписува мільйонні премії собі та підлеглим. Тут теж вбачається квота політичної партії ОПЗЖ.

Її звільнення відбулося лише 15 березня 2022 року, хоча вона перебувала закордоном з лютого 2022 року, яким чином вона виконувала свої професійні обов'язки, невідомо.

Також 15 березня звільнився і Денис Верещака.

Таган Дмитро Олександрович - депутат Шевченківської районної  ради в м. Полтава від ОПЗЖ. Нині є директором «Спецкомбінат похоронно-ритуального обслуговування» - призначено виконуючим обов'язки згідно наказу Управління житлово-комунального господарства від 15.03.2022 № 42-к. Також має відношення до МАФів . До Дениса Діхтярьова він був власником ТОВ "ФУДСЕРВІС ПЛЮС".

Артем Володимирович Верхогляд - заступник голови Шевченківської районної ради в м. Полтаві. Обраний депутатом Шевченківської районної ради від партії ОПЗЖ.

Скорик Ігор Анатолійович - депутат Шевченківської   районної ради в м. Полтава від ОПЗЖ. Начальник відділу в КП 1628 . У 2019 році був офіційним представником на президентських виборах від кандидата Юрія Вілкула.

Відповідальний секретар Полтавської обласної громадської організації "Фонд Підтримки Інвалідів".

Явтушенко Олександр Володимирович -  депутат Подільської районної ради в м. Полтави від ОПЗЖ. До недавнього працював таксистом, а зараз працевлаштований в 2 Полтавську міську лікарню провідним лікарем лором.

Має у власності 6 земельних ділянок у Полтавській області.

Явтушенко Олена Олександрівна -  депутат Подільської районної ради в м. Полтаві від ОПЗЖ, начальник фінансового відділу даної ради.

Скрильник Андрій Сергійович -  член міської ТВК від ОПЗЖ, помічник Оксани  Деркач, старший викладач Полтавської політехніки кафедри економіки підприємства, саме йому замовляють соц. опитування які відбуваються лише на паперах, та за ним функція та право залучення підрядників  з деяких видів робіт - звісно за відсоток.

Зміїне кубло полтавських колаборантів_65

Шебедюк Богдан Федорович - племінник Скрильника Андрія також помічник Оксани Деркач та улюбленець Панкратьєва. Торгаш підприємець- має ФОП з основним видом діяльності Діяльність ресторанів, надання послуг мобільного харчування. Зараз працевлаштований в відділ ЖКГ при міській раді через нього теж вирішують питання про МАФи.

Останній час отримав особливу довіру від Оксани Деркач та Олександра Мамая, та є неофіційним помічником Мамая в розрізі деяких питань, «кур'єрства» - так би мовити, особистий хлопець на побігеньках.

Балотувався від ОПЗЖ до Полтавської міської ради та Подільської районної у м. Полтаві ради.

Богодюк Сергій Олександрович - член обласної ТВК від ОПЗЖ близький товариш Скрильника Андрія, також має можливість пропонувати підрядників та постачальників.

Боценко Олександр Олегович -  начальник відділу архітектури в подільській районній раді, спеціалізується на земельному дерибані . Балотувався до Київської районної у місті Полтаві ради від ОПЗЖ.

Гречанюк Христина Олександрівна -  працює в Interfax — перебуває у  декретній відпустці, найбільш довірена особа Ківи І.В. абсолютно у всіх питаннях, веде всі господарські питання, через неї здійснюються зустрічі з Ківою.

І вона ж формувала цінник з питань «депутатиських звернень» та «нападу у вигляді чорного піару» на їх підставі, веде всю бухгалтерію «білу» та «чорну», складає графік дня планує ефіри та повністю медійно веде Ківу І.В. (Сторінки Facebook, Telegram канал, таргет та взаємодія зі сторонніми ЗМІ), ведення господарської та кадрової діяльності клубу СКС та ГО «Патріоти за Життя», планує та втілює всі акції протестів чи PR акції чи рекомендовані мітинги чи демонстрації «чорного піару», в цієї діяльності активно користуються послугами друкарні Євгена Романовича Лопушинського.

Також курує та ставить завдання помічникам Іллі Киви у розрізі їх функціоналу, а саме: Дарина Сандлер - СММ та Таргет; Корж (Погорєлка) Єлизавета Юріївна - СММ та Таргет; Бістрякова Юлія Ігорівна - робота в комітеті ВР з питань правоохоронної діяльності; Юлія Дерев'янко - відділ кадрів ГО «Патріоти за життя»; Свирид Тарас Степанович - Юрист.

Говорячи про Іллю Киву та його представників у Полтаві, не слід забувати про ще одного його поплічника, який зараз перебуває у розшуку... Більше двох років...

Чередніченко Сергій — один із вірних помічників Іллі Киви у Полтаві. Два роки тому Сергій Чередніченку був засуджений до позбавлення волі за побиття заступника міського голови з питань ЖКГ Андрія Ляміна.

Але за ґрати  Чередніченко так і не потрапив. Цьому завадила його стрімка втеча. Суд одразу ж оголосив Чередніченка в розшук, але шукати його ніхто дуже й не збирався. Ні попереднє, ні нинішнє керівництво ГУ НП у Полтавській області нічого не робило і не робить для того, щоб розшукати Чередніченка, а він продовжує свою віртуальну підривну діяльність. Спочатку він перебував закордоном, а згодом повернувся до України... але його затримання це не пришвидшило.

Ми вже писали про довгий кримінальний шлях Сергія Чередніченка, який вже як мінімум разів 5 мав потрапити до в'язниці, але йому постійно вдається уникати покарання, як і його ідейному натхненнику Іллі Киві, якого вирішили притягнути до відповідальності тільки після того, як він покинув Україну та влаштувався на московії.

Олександр Васильович Удовіченко — Колишній голова Полтавської ОДА, який зараз очолює партію “Рідне Місто”.

За часів Віктора Януковича Олександра Удовіченка було призначено головою Полтавської ОДА. Він тримався за посаду до останнього і був одним з останніх, хто написав заяву про звільнення.

Фактично Олександр Удовіченко став політичним батьком для більшості фігурантів нашої статті. Через нього пройшли і Валерій Пархоменко, і Оксана Деркач.

Олександр Удовіченко та Оксана Деркач
Олександр Удовіченко та Оксана Деркач

В той час, коли Олександр Мамай був відсторонений з посади міського голови, а його місце зайняв Олександр Шамота, партійці Удовіченка фактично управляли всіма грошовими потоками у місті, та були представлені на ключових посадах у міській раді та комунальних підприємствах.

Після переобрання Олександра Мамая міським головою, ряди Рідного Міста значно зменшилися та й кілька ключових партійців вирішили покинути партію.

Проте “Рідне місто” змогло отримати 6 депутатських мандатів та стати 2-4 партією у міськраді після “Слуг Народу” та “За майбутнє”, але нині партія займає опозиційну позицію та не має значного впливу.

Проте вплив у Олександра Удовіченка все ж лишається.

Його син Удовіченко Сергій Олександрович є головою Полтавського окружного адміністративного суду. Саме цей суд розглядає усі справи пов'язані з виборами в Полтавській області. У приміщенні суду, в актовій залі, Сергій Удовіченко проводив регулярні наради з Кивою.

Та й бізнес у Олександра Удовіченка та його родини йде добре.

Його молодший син Удовіченко Максим Олександрович дуже вдало займається  бізнесом. Скоріш за все, на Максима Удовіченка записані активи, які свого часу не можна було записувати на батька.

Максим Олександрович має 17 земельних ділянок у Полтавській області.

Зміїне кубло полтавських колаборантів_69

Він є учасником чи бенефіціаром 6 юридичних осіб, серед яких:
ТОВ “Промінь Приват” - СГ підприємство у Миргородському районі, де Максиму Удовіченку належить 50%. Підприємство має у власності 13 об'єктів нерухомості, 1187 земельних ділянок та 12 одиниць автотранспорту.

ТОВ “Україна” - СГ підприємство у Карлівському районі, що входить до групи “Докучаєвські чорноземи”. Підприємство має у власності 17 об'єктів нерухомості та 530 земельних ділянок.

ТОВ “Билар-Актив” - займається наданням в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна.

ТОВ “МДМ” - СГ підприємство у Карлівському районі, що входить до групи “Докучаєвські чорноземи”.  Підприємство має у власності 17 об'єктів нерухомості, 499 земельних ділянок та 5 одиниць автотранспорту.

ТОВ “ПМ Центр” - займається наданням в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна.

ТОВ “КП ЛД Центр Здоров'я” - займається загальною медичною практикою.

Отже, на даний час Олександр Удовіченко реально впливає на справи у місті та має вплив на розподіл потоків у міськраді.

Від редакції:

Опублікована навіть перша частина листа до редакції зі збереженою ортографією здатна похитнути віру непідготовленої людини  у правосуддя і справедливість в окремо визначеному місті.

Друга і третя частина листа, в якій фігурують поплічники киви - керівники правохоронних ланок обласного рівня,керівники департаментів реінкарнованого УБОЗу, судді, прокурори, буде опублікована відразу за першою частиною.

Редакція Останнього Бастіону може не поділяти думки авторів листа, але тема проросійського бандитського зміїного кубла, яке захопило Полтавщину, має право на публікацію.

Автор : Гнап Нерушима
Читайте також:
Полтава
Днями Наталя Веретеннікова вийшла із СІЗО. Разом із батьком їй вдалося уникнути кримінальної відповідальності за колабораціонізм.
07 липня, 10:26
Війна
На Луганщині ліквідовано так званого «екс-першого заступника управління виконання покарань «ЛНР» Андрія Козака.
05 липня, 16:05
Війна
Мацегора у перші дні повномасштабного вторгнення московії перейшов на сторону російських окупантів
11 червня, 17:55
Війна
Колаборант перебуває у критичному стані.
08 червня, 17:37
Війна
Агентів ФСБ було затримано «на гарячому», коли вони шпигували за вогневими групами протиповітряної оборони.
07 червня, 10:45
Політика
Деяким нашим співгромадянам муляє око українська національна ідентичність. Вони власну мати продадуть, щоби догодити Москві.
05 червня, 07:34