У Полтаві судитимуть начальника відділу Держземагентства, який незаконно передав у приватну власність археологічні об’єкти

ПОЛТАВА
10.11.2014, 09:09
У Полтаві судитимуть начальника відділу Держземагентства, який незаконно передав у приватну власність археологічні об’єкти

Прокуратурою області затверджено та направлено до суду для розгляду по суті обвинувальний акт щодо начальника відділу Держземагентства одного з районів області. Його дії кваліфіковано за ч. 2 ст. 367 (службова недбалість, що спричинило тяжкі наслідки) КК України.

Повідомили в Прокуратурі Полтавської області.

Як зазначив начальник відділу прокуратури області Костянтин Лук’яненко, вищезгаданий керівник без проведення державної землевпорядної експертизи погодив проект землеустрою та надав висновок про його відповідність чинному на той час законодавству. Це призвело до передачі 75 земельних ділянок загальною площею майже 185 га, на яких були розташовані археологічні об’єкти (кургани та різночасові поселення), у приватну власність.

Сума спричинених збитків становить понад 65 мільйонів гривень.

Заходами забезпечення кримінального провадження на вказані земельні ділянки накладено арешт з метою унеможливлення спроби їх незаконного відчуження.


Читайте також:
Полтава
Біленький, який разом з депутатами розкрадав бюджет, екстрено звернувся до КМУ.
09 січня, 16:07
Полтава
Ексзаступник прокурора Полтавської області Столітній має на мету повернутися на свою посаду, змістивши з неї діючого керівника Гладія.
03 січня, 15:05
Полтава
Істерика перед фіналом: як корупціонери намагаються урвати останнє з Полтави.
12.12.2025, 16:15
Полтава
Прокурор Євген Гладій їх покриває. Допоки?
11.12.2025, 08:25
Полтава
Причиною виключення Польщі з механізму ЄС була її значна витрата на українців, яких вона прийняла.
09.12.2025, 08:32