У Полтаві за 485000 грн замовили проект ремонту лікарні

ПОЛТАВА
24 березня, 12:30
Полтавська міська дитяча лікарня
Полтавська міська дитяча лікарня
Фото: Останній Бастіон

Розробка проекту ремонту приймального відділення дитячої лікарні, що на мікрорайоні Левада в Полтаві, обійдеться місту в 485 тис грн.

19 березня Управління капітального будівництва міської ради Полтави уклало договір вартістю пів мільйона гривень на розробку проекту  із приватною фірмою «Полтаваагропроект».

Про це стало відомо з порталу про публічні закупівлі України ProZorro.

За умовами договору, 145 тис 500 грн підряднику перерахують до 25 березня. 339 тис 500 грн він отримає після виконання проекту. За договором, підрядники мають його розробити не пізніше 31 грудня 2020-го.

У приймальному відділенні необхідно облаштувати центральний вхід і зробити капітальний ремонт приміщення. Роботи зможуть розпочати тільки  після виготовлення проекту.

Зараз на території Полтавської дитячої лікарні працюють будівельники. Вхід на територію з боку травматологічного пункту перегородили попереджувальними знаками, позначили стрічками. Там проводять капітальний ремонт ґанку до дитячої полікліники. Зараз діти зі своїми батьками до поліклініки заходять через центральний вхід Дитячої міської лікарні.

Ремонтні роботи біля дитячої поліклініки №1 на Леваді в Полтаві
Ремонтні роботи біля дитячої поліклініки №1 на Леваді в Полтаві
Фото:Останній Бастіон

Підрядник, який зараз виконує реконструкцію ґанку – Руслан Гаврилов. Договір із ним уклали в лютому, він має виконати роботи на 23 тис грн до кінця року.

Нагадаємо, в січні довкола Полтавської дитячої лікарні виник скандал. Влада міста на час службового розслідування відсторонила Ларису Савченко, головну лікарку закладу, від виконання обов’язків.

Скандал виник через те, що на ремонт онкогематологічного відділення використали кошти волонтерів, тоді як влада міста виділила на ремонт вікон 1 млн 600 тис грн. З них використали 1 млн 447 тис грн. Загалом на дитячу лікарню торік виділили 14 млн грн.

Відомо, що батьки дітей, які померли від раку, зібрали в Полтаві гроші і провели ремонт у кількох палатах, облаштували ігрові, замінили вікна. Зараз досі триває службове розслідування з цього приводу, хоча результати обіцяли оголосили до 6 березня.

Читайте також:
Зеленський був змушений визнати численні недоліки у системі охорони здоров’я.
06 березня, 16:50
Для розробки вакцини буде потрібно декілька місяців.
22 січня, 09:05
Від вірусу вже померло щонайменше шестеро осіб.
22 січня, 06:41
За словами представників влади в Україні вже не перший рік триває реформа системи охорони здоров'я.
12 січня, 12:10
Нехворощанська об'єднана територіальна громада не матиме стаціонарної дільничної лікарні.
28.11.2019, 12:25
Сьогодні лабораторно підтвердили перший випадок коронавірусу в Кременчуці на Полтавщині. Його виявили в 69-річної жінки.
11:10