У Полтавській міськраді продовжуються баталії
Сьогодні під стінами Полтавської міської ради знову зібрався натовп. Серед присутніх опозиційні до міського голови депутати та представники «Нацкорпусу». О восьмій годині до адміністративного приміщення прибув Олександр Шамота, який разом з іншими депутатами прийшов на засідання комісії.
За словами представників «Нацкорпусу», вони прибули до міськради, аби висловити свою «позицію щодо Олександра Мамая» та «забезпечити охорону правопорядку». Зазначимо, поліція продовжує зберігати нейтралітет та не втручається у ситуацію. Однак, про всяк випадок, з тильної сторони будівлі розташувались кілька десятків співробітників патрульної поліції міста.
«Нацкорпус» зібрався тут о 8-й ранку для того, щоб виразити свою громадську позицію, так як ми теж не підтримуємо «недомера» Олександра Федоровича. Наразі ми не представлені тут як політсила, а лише як частина громади», — прокоментував події очільник полтавського осередку «Нацкорпусу» Анатолій Шиян.
Попри наявність «Нацкорпусу», вхід до міськради залишався вільним. Депутати працювали в комісіях, а Олександр Шамота почав обживатись у кабінеті секретаря міськради. Він вважає, що наразі всі працюють у штатному режимі, а присутність «Нацкорпусу» не перешкоджає роботі. Натомість Олександр Мамай зранку так і не з’явився, попри обіцянку щодня бути на роботі, дану на прес-конференції.
На сьогодні депутатами було призначено проведення чотирьох комісій: бюджетної, соціальної, ЖКГ та регламентної.
Об 11-й годині розпочалася перша (бюджетна) комісія, на якій депутати рекомендували кандидатів на посади заступників міського голови – першого та керівника апарату. Зокрема були запропоновані, раніше звільнені цими ж депутатами, Андрій Лямін та Віталій Нікіпєлов. Разом з цим, стало відомо імена інших кандидатів на посади у «новій міськраді».
Так, на посаду заступника з питань житлово-комунального господарства було запропоновано Олексія Чепурка. Заступником міського голови з економічних питань може стати Тетяна Юрченко. А на посаду заступника з гуманітарних питань запропонували Людмилу Бойченко. Заступником з юридичних питань –Івана Сватенка.
До кінця дня депутати вирішать чи проводити урочистості до дня міста, заплановані Олександром Мамаєм на 22 вересня.
Чим це все завершиться, і як на це відреагує Олександр Мамай — невідомо.
Хоча до ситуації, що склалася у Полтаві, уже прикута увага не лише самих містян, а й усієї України. Можливо, уже досить цієї клоунади? І настав час повністю перезавантажити міську раду, до якої б зайшли абсолютно нові обличчя? Полтавці, які б працювали задля людей, а не влаштовували цирк, міряючись, «чия булава важча». Полтавці, котрі не перетворювали місто на столицю МАФів.
Нагадаємо, що частина з тих депутатів, котрі працюють сьогодні, причетна до скандального голосування про забудову арки колишнього «Газетного ряду», яке призвело до трагічних подій.
І хоча, юридично, саме про забудову депутати не голосували, як вони потім виправдовувалися, але з легкістю віддали право розпоряджатися ділянкою ФОП Степаненко для очевидного подальшого розміщення тимчасової споруди, де нібито торгуватимуть друкованою продукцією, про що і зазначено в рішенні. Саме Андрій Матковський, Олександр Глазов, Юлія Мелкумова, Сергій Луценко віддали свої голоси за рішення, а зараз намагаються «розіграти іншу карту».
Нагадаємо, що Олександр Шамота, Юрій Синяк та Дмитро Сенчакович тоді усунулись від відповідальності, взагалі відмовившись голосувати. Тим самим, фактично, погодивши рішення інших депутатів.