У Полтавській області міліціонери вилучили понад 4 кілограми наркотичної речовини

ПОЛТАВА
25.10.2014, 12:13
У Полтавській області міліціонери вилучили понад 4 кілограми наркотичної речовини

Нещодавно до Кременчуцького райвідділу міліції надійшла оперативна інформація про те, що 42 – річний чоловік за місцем свого мешкання в селі Максимівка зберігає наркотичні засоби.

Повідомили на сайті УМВС України в Полтавській області.

«На це повідомлення негайно зреагували працівники сектору карного розшуку Кременчуцького райвідділу міліції. Міліціонери виїхали за вказаною адресою та провели санкціонований обшук. Оперативники виявили та вилучили два поліетиленових пакети з речовиною рослинного походження, вагою близько 4,2 кг», - говорить начальник Кременчуцького районного відділу міліції Олександр Мартиш.

Чоловік правоохоронцям пояснив, що дана речовина є наркотичним засобом «канабіс», яку він вирощував для власного вживання. За словами останнього – вирощував, щоб розслабитися.

Вилучені наркотики направлено до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС України в Полтавській області для проведення дослідження.

За протиправні дії чоловікові загрожує позбавлення волі на строк від двох до п’яти років.


Читайте також:
Загрозою для здоров'я відпочивальників визнали воду у Дніпрі та Сухому Кагамлику, яка не відповідає чинним санітарно-гігієнічним нормам.
11:54
Оператор газорозподільної системи — акціонерне товариство "Лубнигаз" — повідомив про планові роботи по заміні запірної газової арматури.
вчора, 10:12
Депутати Миргородської міської ради проголосували за збільшення видатків на охорону здоров'я громадян.
11 липня, 09:38
Представник "Опозиційної Платформи — За життя" Ілля Кива у вільний від роботи в Верховній Раді час провокує бійки.
10 липня, 14:18
Виданню «Останній Бастіон» ніколи не була чужою людська біда.
10 липня, 12:18
Для лубенських комунальних служб настала пора аварійних викликів, пов'язаних із поривами на центральному водогоні міста.
10 липня, 09:36