У Раді пропонують заборонити рекламу вздовж автомобільних доріг

16.11.2020, 13:38
У Раді пропонують заборонити рекламу вздовж автомобільних доріг
Фото: ЧаРівне

Автор законопроєкту сподівається, що заборона підвищить безпеку на дорогах.

На сайті Верховної Ради опублікували проєкт закону №4348 «Про внесення змін до деяких законів України щодо розміщення зовнішньої реклами».

Автором є «слуга народу» Володимир Крейденко, який пише, що метою проєкту є забезпечення безпечних та комфортних умов дорожнього руху.

Забезпечення належного естетичного рівня автомобільних доріг загального користування та проїжджих частин вулиць і доріг у населених пунктах, а також — зменшення впливу відвертального фактора, який чинить зовнішня реклама на водіїв, задля покращення безпеки руху.

Що пропонує народний обранець?

Автор хоче внести зміни до Законів «Про рекламу» та «Про автомобільні дороги».

Пропонований законопроєкт запроваджує заборону на розміщення зовнішньої реклами у межах смуги відведення автомобільних доріг загального користування (скасування частин статті 16 «Зовнішня реклама»).

Крім того, впроваджується норма про те, що засоби зовнішньої реклами повинні розміщуватись не менш як за 200 метрів від смуги відведення автомобільних доріг загального користування та не менш як за 1000 метрів один від одного, а в населених пунктах – не менш як за 50 метрів від проїжджої частини вулиць і доріг та не менш як за 500 метрів один від одного.

Також, законопроєктом запроваджується норма про те, що у населених пунктах розмір рекламного поля зовнішньої реклами не повинен перевищувати 1,2 м х 1,8 м.

Автор : Микола Шевчук
вибір редакції
Читайте також:
Відтак завдання держави полягає в інвестуванні сáме тих закладів і програм, які наближають Україну до Європи і кращого майбутнього.
09 вересня, 08:12
У разі оголошення війни, українська влада не змигне й оком, аби ліквідувати фізично кремлівську "п'яту колонну".
01 травня, 09:09
Монобільшість і український народ живуть у паралельних всесвітах. Це прикрий, але беззаперечний факт!
15 квітня, 13:56
Хотілося б зрозуміти, за які заслуги Анна Колісник у 24 роки отримала 94 номер у списку партії Слуга Народу?
02 квітня, 11:26
Після запуску в Україні ​ринку землі 1 гектар угідь сільськогосподарського призначення коштуватиме не менш як 1000-2000 доларів США.
31 березня, 11:34
Нова ідея полягає в тому, щоб зробити порушення закону про мову безкарним.
21.12.2020, 14:21