У Раді пропонують заборонити рекламу вздовж автомобільних доріг

16.11.2020, 13:38
У Раді пропонують заборонити рекламу вздовж автомобільних доріг
Фото: ЧаРівне

Автор законопроєкту сподівається, що заборона підвищить безпеку на дорогах.

На сайті Верховної Ради опублікували проєкт закону №4348 «Про внесення змін до деяких законів України щодо розміщення зовнішньої реклами».

Автором є «слуга народу» Володимир Крейденко, який пише, що метою проєкту є забезпечення безпечних та комфортних умов дорожнього руху.

Забезпечення належного естетичного рівня автомобільних доріг загального користування та проїжджих частин вулиць і доріг у населених пунктах, а також — зменшення впливу відвертального фактора, який чинить зовнішня реклама на водіїв, задля покращення безпеки руху.

Що пропонує народний обранець?

Автор хоче внести зміни до Законів «Про рекламу» та «Про автомобільні дороги».

Пропонований законопроєкт запроваджує заборону на розміщення зовнішньої реклами у межах смуги відведення автомобільних доріг загального користування (скасування частин статті 16 «Зовнішня реклама»).

Крім того, впроваджується норма про те, що засоби зовнішньої реклами повинні розміщуватись не менш як за 200 метрів від смуги відведення автомобільних доріг загального користування та не менш як за 1000 метрів один від одного, а в населених пунктах – не менш як за 50 метрів від проїжджої частини вулиць і доріг та не менш як за 500 метрів один від одного.

Також, законопроєктом запроваджується норма про те, що у населених пунктах розмір рекламного поля зовнішньої реклами не повинен перевищувати 1,2 м х 1,8 м.

Автор : Микола Шевчук
вибір редакції
Читайте також:
Політика
На тлі російської агресії українські народні обранці з президентської монобільшості вирішили роздерибанити останнє, поки є що продати.
01 серпня, 08:01
Політика
У зв'язку з цим, мабуть, слід невідкладно зняти кілька частин із фронту та відвідати хлопцям Верховну зРаду з іншими владними інституціями.
20 липня, 07:09
Політика
Народні депутати зареєстрували законопроєкт, який стосується використання дипломатичного паспорта.
03 червня, 13:45
Світ
Американські сенатори та члени Палати представників переважною більшістю підтримують боротьбу України проти російської агресії.
25 травня, 08:12
Політика
Країна на порозі війни, а кухарки, повії, фотографи собі надбавки наміряють.
15 лютого, 17:30
Опінії
Команду Володимира Зеленського і соратників Віктора Медведчука під куполом Верховної Ради об'єднує спільний "язик".
04.11.2021, 10:44