У Румунії впав московитський безпілотник

СВІТ
14 березня, 20:25
У Румунії впав московитський безпілотник

БПЛА було знайдено за 100 кілометрів на південь від українського кордону

Безпілотний літальний апарат, російського походження, знайшли у румунському муніципалітеті Думітра, трохи більше ніж за 100 кілометрів на південь від кордону України. Про це інформує «Балканський оглядач».

Місцева поліція розпочала розслідування після того, як один з мешканців району Бистриця-Несеуд повідомив, що невідомий дрон приземлився біля його будинку.

Прессекретар місцевої поліції заявив, що йдеться про авіамодель, мініатюрний літак, який не мав жодного обладнання чи знаків, які б наводили на думку, що це військовий дрон чи пов’язаний з війною апарат.

Однак, згідно із зображеннями, які публікують румунські ЗМІ, літальний апарат є російським безпілотником «Орлан-10». Він використовується для збору розвідувальних даних та визначення цілей.

Безпілотники «Орлан-10» розробляються тільки Росією і постійно використовувались під час війни на Донбасі з 2014 року.

Це вже друге вторгнення ординських безпілотників у повітряний простір країн НАТО за три дні. У ніч на 11 березня безпілотник впав у Загребі біля студентського гуртожитку, вибивши кратер радіусом близько трьох метрів. Від вибуху постраждали близько 40 припаркованих автомобілів.

Хорватські спеціалісти вважають, що це Ту-141 «Стриж» радянського виробництва, що використовувався у 1980-х роках.

Радянський безпілотник, вільно пройшов повітряний простір трьох країн НАТО і впав, через технічні проблеми.

Читайте також:
Світ
Недавній візит "вождя багатонаціоналів" до Середньої Азії продемонстрував надважливість регіону для московії. Це її м'яка околиця.
03 липня, 21:45
Світ
Краще б голова федерального уряду Німеччини тиснув на ресурсну федерацію задля виведення її окупантів з України та повернення Кьоніґсберґу.
01 липня, 09:08
Книги
Поки російські окупанти завозять до Маріуполя педагогів-пропагандистів, українські урядовці свідомо гальмують процес дерусифікації.
10 червня, 08:18
Політика
Загнаний у власноруч створений глухий геополітичний кут кремлівський бункерний щур почав робити грубі помилки рівнозначні самогубству.
08 червня, 20:34
Політика
На 102 день 8-річної війни відповідальні за національну безпеку України органи влади відверто потурають трубадурам російської агресії.
05 червня, 21:45
Світ
Російська блокада чорноморських портів України задля провокування глобальної продовольчої кризи має бути припинене зовнішнім втручанням.
27 травня, 18:18